Acai
Extrakt z plodů s 10% polyfenolů v kapslích

Extrakt z plodů Acai v kapslích probudí k životu Váš imunitní systém. Celý popis
  = 40kap.        
  = 610 mg        
  = / dávka

Seznámení s rostlinou Acai

Jihoamerická palma Euterpe brazilská si vysloužila přezdívku Acai, která je známá lidem z celého světa. Domorodí obyvatelé připravují z plodů tmavě purpurovou šťávu a zahrnuli je do svého jídelníčku. Kromě toho je Acai nedílnou součástí tradiční medicíny. Plody Acai tvoří až 20 kg těžké trsy a objevují se na palmách dvakrát do roka. Zpracovávají se bez použití chemických látek a do dalších zemí se dostávají v podobě dřeně nebo prášku.

Složení Acai

Extrakt z plodů je doslova nabitý cenným komplexem vitaminů, stopovými prvky a minerály. Acai patří mezi plody s nejvyšším podílem antioxidantů a dodávají organismu také nenasycené mastné kyseliny a vlákninu.

Vedlejší účinky Acai

Extrakt z plodů Acai by neměly užívat těhotné a kojící ženy. Pokud trpíte jakýmikoliv zdravotními problémy nebo se s něčím léčíte, poraďte se o užívání Acai se svým ošetřujícím lékařem.

Dávkování Acai

Denně můžete užívat 1 – 2 kapsle. Na počátku začněte pouze s jednou kapslí, aby si tělo na Acai zvyklo.

Způsob užití Acai

Kapsle zapijte dostatečným množstvím vody, nejlépe 300 ml tekutiny. Prášek z kapslí můžete také rozmíchat ve vodě, Smoothie nebo pokrmu.

Vhodné kombinace

Extrakt z Acai se skvěle doplňuje s ostatními produkty z naší nabídky. Jeho účinky podpoříte a zesílíte Chlorelou, Spirulinou, Goji, Colou nitidou a Guaranou.

Země původu
Jiné názvy produktu

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Euterpe oleracea, Kapustoň brazilská, Acai berry

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Podobné zboží