Acai
Extrakt z plodů s 10% polyfenolů v prášku

Extrakt z plodů Acai v prášku posílí Váš imunitní systém, ochrání Vás proti civilizačním nemocem a podpoří Vás při redukci hmotnosti. Pokud toužíte po pevnějším zdraví, jsou plody Acai výborným doplňkem pro zkvalitnění života. Celý popis
  = 20g        
  = / dávka

Seznámení s rostlinou Acai

Palma Euterpe brazilská pochází z Brazílie, kde je známá jako Acai. Daří se jí mimořádně v Jižní Americe a její plody se používají k přípravě tmavě purpurové šťávy i k léčebným účelům. Plody Acai rostou v trsech a při jejich zpracování se nepoužívají žádné chemické látky. Po zpracování se exportují do dalších zemí v podobě dřeně nebo prášku. Domorodí obyvatelé konzumují plody Acai v hojné míře a tvoří nedílnou součást jejich stravy.

Složení Acai

Extrakt z plodů Acai obsahuje komplex vitaminů, minerály a stopové prvky. Nachází se v něm významný podíl antioxidantů a nenasycených mastných kyselin. Bez nadsázky se dá říct, že je Acai vitaminovou bombou.

Vedlejší účinky Acai

Extrakt z Acai se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám. Osoby se zdravotními problémy nebo podstupující jakoukoliv léčbu by jeho užívání měly zkonzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

Dávkování Acai

Každý den dopřejte svému organismu 2 odměrky (1 gram) extraktu z plodů Acai.

Způsob užití Acai

Prášek z Acai rozmíchejte ve sklenici vody a vypijte, popřípadě ho přidejte do jídla.

Vhodné kombinace

Extrakt z Acai můžete užívat samostatně nebo ho chytře zkombinovat s ostatními rostlinnými produkty. Skvěle se doplňuje s Chlorelou, Spirulinou, Goji, Colou nitidou či Guaranou.

Země původu
Jiné názvy produktu

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Euterpe oleracea, Kapustoň brazilská, Acai berry

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Podobné zboží