Sortiment

Africké byliny

Ochráníte tělo před stresem a nemocemi a vyléčíte mírné zdravotní potíže. Pravidelným užíváním bylin posílíte obranyschopnost organismu.

AdaptogenyAfrické bylinyAfrodiziakaBylinné směsiČeské bylinyČínské byliny
Zvolte si:
Skladem
Zlevněné
Novinky
Seřadit podle:
Zobrazeno 11 produktů z 11
Stránka: 1

Byliny z Afriky

Léčivé africké byliny

Afrika je známá svými šamanskými rituály, při nichž se využívá léčivá síla bylin. Na tomto kontinentu se léčilo bylinami již před 4 000 lety a v dalších staletích se prokázaly účinky bylin včetně jejich blahodárného působení na lidský organismus. Africké byliny jsou přírodními klenoty a poradí si s řadou psychických a fyzických nemocí. Tyto byliny se vyskytují zejména na severu a jihu Afriky a daří se jim v subtropickém a tropickém podnebí.

Vliv afrických bylin na člověka

Africké byliny mají pozoruhodný vliv na člověka. Potlačují rakovinotvorné buňky a kvalitně doplňují klasickou léčbu. Dále léčí nachlazení, zmírňují artritidu, tlumí bolest, zastavují průjem, pomáhají při žaludečních vředech, odstraňují pálení žáhy, snižují horečku, posilují psychiku přírodní dávkou serotoninu, usnadňují usínání, stabilizují krevní tlak, dodávají energii a likvidují volné radikály v těle.

Použití afrických bylin

Africké byliny se zpracovávají sušením na prášek, drť nebo se z jejich extraktů vyrábějí tablety. Prášek můžete přidat do jídla nebo ho rozmíchat ve sklenici vody a vypít. Z drtě si můžete připravit léčivý čaj a pochutnat si na nezaměnitelné chuti těchto bylin. Každá bylina má specifické vlastnosti a některé druhy mohou vykazovat vedlejší účinky, proto se vždy držte doporučeného dávkování a doby užívání, popřípadě se poraďte s odborníkem.

Aktivní látky v afrických bylinách

Africké byliny vykazují silné antioxidační vlastnosti a obsahují cenné látky, jako jsou vitamíny, minerály, aminokyseliny, glykosidy, flavonoidy, třísloviny a další bioaktivní látky, které posilují a harmonizují naše zdraví. Přírodní látky v bylinách chrání tělo před stresem, bojují proti civilizačním chorobám a předchází možnému onemocnění organismu, proto jsou důležitou součástí prevence.