Sortiment

Afrodiziaka

Podpoříte své libido, probudíte v sobě sexuální vášeň a zlepšíte prokrvenost pohlavních orgánů. Snížíte hladinu stresu a posílíte svou psychiku.

AdaptogenyAfrické bylinyAfrodiziakaBylinné směsiČeské bylinyČínské byliny
Zvolte si:
Skladem
Zlevněné
Novinky
Seřadit podle:
Zobrazeno 20 produktů z 40
Stránka: 12

Afrodiziaka

Přírodní afrodiziaka

Přírodní afrodiziaka zvyšují libido u mužů a žen a jejich účinek lidstvo zná již od starověku. Afrodisiaka probouzí sexuální vášeň, zvyšují výkonnost a zlepšují prokrvenost pohlavních orgánů. To ocení zejména lidé po čtyřicítce, u nichž klesá chuť na sex a objevují se první problémy se vzrušivostí. Využijte moc přírodních látek a stimulujte svůj sexuální pud esenciálními oleji, výtažky a sušenými částmi rostlin, jež rostou ve volné přírodě po celém světě.

Vliv afrodiziak na člověka

Afrodiziaka zlepšují nejen sexuální život, ale pozitivně také působí na psychiku a emoce člověka. Afrodiziaka prokrvují orgány a sliznice včetně intimních partií, mají močopudný účinek, snižují hladinu stresu, ovlivňují centrální nervovou soustavu a posilují vzrušení. Více se s potencí potýkají muži, kteří mohou afrodiziaky předcházet problémům s erekcí nebo je dokonce těmito přírodními látkami vyléčit.

Použití afrodiziak

Afrodiziaka mohou pozvednout váš sexuální život a tím přispět ke spokojenému partnerství. Přírodní forma afrodiziak zvyšuje chuť na sex a mírně ovlivňuje úroveň pohlavních hormonů v těle, a to bez použití chemie. Afrodiziaka tak nejsou pro tělo toxická, naopak mohou výrazně přispět k lidskému zdraví. Některá afrodiziaka mohou mít případná omezení v dávkování nebo doporučenou kratší dobu užívání. Vždy si proto ověřte, v jakých dávkách je vhodné přírodní afrodiziakum konzumovat.

Aktivní látky v afrodiziacích

Afrodiziaka obsahují aktivní látky ze skupiny alkaloidů, jež mají významný vliv na vědomí a psychiku. Další stimulační látkou v afrodiziacích je kofein pro zvýšení výkonnosti a bdělosti. Na lidské tělo výborně působí rostlinná afrodiziaka s hormony, které nahrazují lidské pohlavní hormony a tělo je dobře přijímá. Výsledkem je nárůst sexuální touhy a chuť na milování.