Afrodiziakální balíček - Balíček pro něj
Afrodiziakální balíček - Balíček pro něj
Afrodiziakální balíček - Balíček pro něj
Afrodiziakální balíček - Balíček pro něj

Afrodiziakální balíček
Balíček pro něj

Pojďte zkusit něco nového s naším balíčkem afrodiziak. Navodí příjemnou náladu, zvýší libido a poskytnou skvělý prožitek celého zážitku. Celý popis
Tuto variantu daného zboží již nenabízíme

Bohužel, tuto variantu již nemáme skladem. Vybrat si však můžete jiné formy tohoto produktu: Balíček pro oba

Jiné formy: Balíček pro oba
Podobné produkty
Každý rád experimentuje, zkouší nové věci a nechává se tak trochu ovlivnit svým libidem. Stejně tak se občas mohou vyskytnout problémy, které nejsou žádnému z nás mužů příjemné. Mluvíme zde o úbytku libida, celkové sexuální vitality, ale i poruchách erekce. Takovéto problémy mohou být způsobeny hned několika faktory. Jedná se například o nadměrný stres, psychické, ale i fyzické vyčerpání. Stejně tak může být zodpovědný i úbytek pohlavního hormonu testosteronu. K tomu dochází s přibývajícím věkem, zodpovědné mohou být ale i některé poruchy.
Žádný strach, vytáhněme flintu z žita a pojďme se podívat, jak si každý muž může zavzpomínat na svá aktivní léta, nebo vyzkoušet něco trochu jiného. Odpovědí na problém až 20% mužů v naší republice, jsou přírodní afrodiziaka. Sestavili jsme tedy pro Vás balíček přírodních afrodiziak, který, jak věříme, pomůže každému.
V balíčku nalezneme
  • Tribulus terrestris, neboli Kotvičník zemní. Zvolili jsme pro Vás extrakt s 50% protodioscinů. Abychom si rozuměli, jsou to právě protodiosciny, které jsou hlavní aktivní látkou kotvičníku. Prakticky dokáží navýšit hladinu testosteronu v těle, čímž se vrací ztracená energie, vitalita, ale hlavně libido a podobné. Zvolili jsme kapslovanou formu, která se skvěle dávkuje a užívá.
  • Další složkou je Ženšen pravý s 80% gynsenosidů. Ženšen je vnímán jako adaptogen, který dokáže stabilizovat mnoho tělesných procesů. Přináší příjemnou náladu a vitalitu. Dvě věci, které jsou k sexu potřeba. Aktivní látkou jsou gynsenosidy, svou podstatou podobné protodioscinům u kotvičníku. Stejně jako u něj jsme se rozhodli pro kapslovanou verzi.
  • Poslední složka je takzvaná Catuaba. Tato rostlinka je čistokrevným afrodiziakem s přesvědčivými účinky. Catuaba je ve formě prášku, což není oproti kapslím nijak méněcenné. Alespoň můžeme dávku upravovat.
Toto složení je ideální pro nastolení harmonie v našem těle. Harmonie, která poskytne patřičnou náladu a odhodlání ke zkoušení nových věcí. Navíc se jedná o přírodní produkty, které jsou pro naše tělo mnohem přirozenější a zdravější, než jejich chemické protějšky.