Afrodiziakální balíček - Balíček pro oba
Afrodiziakální balíček - Balíček pro oba
Afrodiziakální balíček - Balíček pro oba

Afrodiziakální balíček
Balíček pro oba

Večer, víno, horká vana plná pěny. Čím to ještě okořenit? Hodila by se nějaká afrodiziaka, která dokáží celý prožitek ještě více umocnit. Celý popis
Varianta: 1ks
Objednejte do 16:00 a doručíme ve středu 21.2.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
Proč si nezpříjemnit celý večer trochou experimentování a vášnivých chvil? Pro ty ,co hledají něco nového, nebo jejich vztah zaznamenal mírný úbytek libida, máme řešení. Není za co se stydět, stává se to dnes a denně. Stres v práci, vysoké vytížení, málo času, nebo přibývající věk. To vše jsou faktory, které mohou ovlivnit naše libido, sexuální kondici, ale i dobrou náladu, která je k sexu tak trochu potřeba. Žádný strach, vše jde vyřešit.
Jak jsme říkali, máme pro Vás s partnerem nebo partnerkou skvělé a efektivní řešení - Balíček afrodiziak. Je stavěný tak, aby fungoval jak dlouhodobě, tak i v případě náhlé potřeby.
Co v balíčku najdeme?
  • Kotvičník zemní je velmi oblíbenou bylinkou po celém světě. Zvolili jsme pro Vás extraktovou formu s 90% obsahem saponinů. Tyto látky jsou přímo zodpovědné za tvorbu pohlavních hormonů. Tím narůstá jak vitalita, tak i libido.
  • Maca peruánská je jednou z mála rostlin, které dokáží růst ve výšce několika tisíc metrů nad mořem. Obsahuje zvláštní látky, které podobně jako u Kotvičníku, zvyšují množství pohlavních hormonů. Působí i jako adaptogen. Díky tomu stabilizuje mnoho tělesných procesů.
  • Ašvaganda je velmi dobře známá bylinka nejen v Indii. Je zodpovědná za nárůst vitality, ale i odbourání psychického stresu, což přináší jistou pohodu, která nám často schází. Působí tak nepřímo i na libido.
  • Škornice šípolistá je dalším dílem naší skládanky. Tato bylinka prostopášného kozla, jak jí přezdívají, dokáže působit na naše libido. Jak už alternativní název napovídá, jedná se o účinné afrodiziakum, které nezklame.
Věříme, že skladba těchto afrodiziak potěší každého. Hodí se jak pro lidi, kteří touží po něčem novém, tak i pro ty, kteří mají problémy s libidem a podobnými.