Afrodiziakální balíček - Balíček pro oba
Afrodiziakální balíček - Balíček pro oba
Afrodiziakální balíček - Balíček pro oba

Afrodiziakální balíček

Večer, víno, horká vana plná pěny. Čím to ještě okořenit? Hodila by se nějaká afrodiziaka, která dokáží celý prožitek ještě více umocnit. Celý popis
Varianta: 1ks
Doručíme v pondělí 31.7.
958 Kč 689 Kč
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
Proč si nezpříjemnit celý večer trochou experimentování a vášnivých chvil? Pro ty ,co hledají něco nového, nebo jejich vztah zaznamenal mírný úbytek libida, máme řešení. Není za co se stydět, stává se to dnes a denně. Stres v práci, vysoké vytížení, málo času, nebo přibývající věk. To vše jsou faktory, které mohou ovlivnit naše libido, sexuální kondici, ale i dobrou náladu, která je k sexu tak trochu potřeba. Žádný strach, vše jde vyřešit.
Jak jsme říkali, máme pro Vás s partnerem nebo partnerkou skvělé a efektivní řešení - Balíček afrodiziak. Je stavěný tak, aby fungoval jak dlouhodobě, tak i v případě náhlé potřeby.
Co v balíčku najdeme?
  • Kotvičník zemní je velmi oblíbenou bylinkou po celém světě. Zvolili jsme pro Vás extraktovou formu s 50% obsahem protodioscinů. Tyto látky jsou přímo zodpovědné za tvorbu pohlavních hormonů. Tím narůstá jak vitalita, tak i libido.
  • Damiána byla používána indiánskými kmeny již před stovkami let. Dokáže navodit příjemnou náladu a prohloubit prožitek celého sexuálního styku. Hodí se více pro ženy.
  • Maca peruánská je jednou z mála rostlin, které dokáží růst ve výšce několika tisíc metrů nad mořem. Obsahuje zvláštní látky, které podobně jako u Kotvičníku, zvyšují množství pohlavních hormonů. Působí i jako adaptogen. Díky tomu stabilizuje mnoho tělesných procesů.
  • Catuaba je nejrozšířenější povzbuzovadel v Jižní Americe. Působí poměrně rychle a spolehlivě.
  • Kustovnice je zastupitelem z říše superpotravin. Dokáže však i stabilizovat organismus a poskytnout tak všeobecný pocit pohody.
Věříme, že skladba těchto afrodiziak potěší každého. Hodí se jak pro lidi, kteří touží po něčem novém, tak i pro ty, kteří mají problémy s libidem a podobnými.