Afrodiziakální balíček - Balíček pro oba
Afrodiziakální balíček - Balíček pro oba
Afrodiziakální balíček - Balíček pro oba

Afrodiziakální balíček
Balíček pro oba

Večer, víno, horká vana plná pěny. Čím to ještě okořenit? Hodila by se nějaká afrodiziaka, která dokáží celý prožitek ještě více umocnit. Celý popis
Toto zboží již nenabízíme

Vyberte si podobné zboží z nabídky níže. Děkujeme

Podobné produkty
Proč si nezpříjemnit celý večer trochou experimentování a vášnivých chvil? Pro ty ,co hledají něco nového, nebo jejich vztah zaznamenal mírný úbytek libida, máme řešení. Není za co se stydět, stává se to dnes a denně. Stres v práci, vysoké vytížení, málo času, nebo přibývající věk. To vše jsou faktory, které mohou ovlivnit naše libido, sexuální kondici, ale i dobrou náladu, která je k sexu tak trochu potřeba. Žádný strach, vše jde vyřešit.
Jak jsme říkali, máme pro Vás s partnerem nebo partnerkou skvělé a efektivní řešení - Balíček afrodiziak. Je stavěný tak, aby fungoval jak dlouhodobě, tak i v případě náhlé potřeby.
Co v balíčku najdeme?
  • Kotvičník zemní je velmi oblíbenou bylinkou po celém světě. Zvolili jsme pro Vás extraktovou formu s 50% obsahem protodioscinů. Tyto látky jsou přímo zodpovědné za tvorbu pohlavních hormonů. Tím narůstá jak vitalita, tak i libido.
  • Damiána byla používána indiánskými kmeny již před stovkami let. Dokáže navodit příjemnou náladu a prohloubit prožitek celého sexuálního styku. Hodí se více pro ženy.
  • Maca peruánská je jednou z mála rostlin, které dokáží růst ve výšce několika tisíc metrů nad mořem. Obsahuje zvláštní látky, které podobně jako u Kotvičníku, zvyšují množství pohlavních hormonů. Působí i jako adaptogen. Díky tomu stabilizuje mnoho tělesných procesů.
  • Catuaba je nejrozšířenější povzbuzovadel v Jižní Americe. Působí poměrně rychle a spolehlivě.
  • Kustovnice je zastupitelem z říše superpotravin. Dokáže však i stabilizovat organismus a poskytnout tak všeobecný pocit pohody.
Věříme, že skladba těchto afrodiziak potěší každého. Hodí se jak pro lidi, kteří touží po něčem novém, tak i pro ty, kteří mají problémy s libidem a podobnými.