Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Aloe vera
Extrakt ze šťávy z listů 100:1 v kapslích

Hodnocení (95 %)
Chcete pročistit svoje tělo od toxických látek a pomoci své imunitě? Aloe vera dokáže s těmito problémy pomoci. Celý popis
  = 40kap.        
  = 600 mg        
  = 28,8 g        
  = / dávka

Popis rostliny Aloe vera

Aloe vera je sukulentní rostlinou s latinským názvem Aloe barbadesis. Aloe vera má masité, šťavnaté listy o délce až 50 cm, které rostou do tvaru hvězdice. Tato rostlina kvete načervenalými, žlutými, krémovými nebo bílými květy, ale pro léčebné účely se využívá pouze dužina z listů, z níž se zpracovává například extrakt. Aloe vera se daří zejména v klimaticky teplých oblastech světa, kde teploty neklesají pod –5 stupňů Celsia. V našich podmínkách se pěstuje ve sklenících. Aloe vera je již po tisíce let součástí tradičního léčitelství a její mimořádné účinky objevila i západní medicína

Co v Aloe vera nalezneme?

Jak už jsme se zmínili, prášek z Aloe vera se získává z listů, konkrétně z jejich čiré gelové tekutiny. V prášku se nacházejí cenné přírodní látky. Aloe vera obsahuje rostlinné enzymy a je rovněž bohatá na vitaminy, minerály a aminokyseliny. Všechny tyto látky podporují lidské zdraví a zajišťují harmonickou činnost organismu. V Aloe vera najdete saponiny, díky nimž lépe odoláte virům a bakteriím. Svému tělu také dodáte cenné antioxidanty.

Vedlejší účinky užívání

Aloe vera není vhodná pro každého. Neměly by ji užívat těhotné a kojící ženy ani ženy se silnou menstruací. Nedoporučuje se ani osobám s krvácivými hemoroidy, křečovými žilami a ledvinovým onemocněním. Lidé s jakýmikoliv zdravotními problémy by měli užívání prášku z Aloe vera zkonzultovat se svým lékařem. V počátcích se mohou objevit u citlivějších jedinců průjem a nadýmání.

Jaká dávka je ta správná?

Extrakt ze šťávy z listů Aloe vera v kapslích užívejte nejlépe po dobu 2 až 3 měsíců, abyste zharmonizovali své trávení a podpořili vnitřní očistu těla. Denně užívejte 2 kapsle a zapijte je 200 ml vody. V jedné kapsli se nachází 300 mg Aloe vera, což odpovídá 30 ml čisté šťávy.

Jiné názvy produktu

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Acemannan, Aloe africana, Aloe arborescens Miller, Aloe Vera, Aloe Vera Barbenoids, Aloe vera

Země původu

Zdravotní účinky

  • Podporuje imunitní systém
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • Působí jako antioxidant
  • Podporuje detoxikaci
  • Podporuje normální stav pokožky

Recenze produktu

Lukáš P.
100 %
Používal jsem při očistě. Cítím se mnohem lépe.
Hanka H.
90 %
Beru i proti únavě a pomáhá mi.

Další formy produktu

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží