Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Aloe Vera
Prášek ze šťávy z listů

Hodnocení (99 %)
Pokud potřebujete zlepšit své zažívání a pročistit organismus, pomůže Vám prášek ze šťávy z listů Aloe vera. Tato zázračná rostlina toho ale umí mnohem víc a překvapí Vás zejména svými regeneračními účinky. Celý popis
  = 100g        
  = / dávka
Toto zboží je dlouhodobně nedostupné

Děláme vše co je v našich silách, abychom Vám mohli tento produkt opět nabídnout. Nastavte si upozornění na naskladnění níže, případně nás kontaktujte pro více informací. Děkujeme

Popis rostliny Aloe vera

Aloe vera je sukulentní rostlinou s latinským názvem Aloe barbadesis. Aloe vera má masité, šťavnaté listy o délce až 50 cm, které rostou do tvaru hvězdice. Tato rostlina kvete načervenalými, žlutými, krémovými nebo bílými květy, ale pro léčebné účely se využívá pouze dužina z listů, z níž se zpracovává například prášek. Aloe vera se daří zejména v klimaticky teplých oblastech světa, kde teploty neklesají pod –5 stupňů Celsia. V našich podmínkách se pěstuje ve sklenících. Aloe vera je již po tisíce let součástí tradičního léčitelství a její mimořádné účinky objevila i západní medicína. V dávné minulosti, ve starověkém Egyptě, sloužila k balzamování mrtvých těl, k léčbě kožních infekcí a jako projímadlo. V současné době je ve všech kulturách používána obdobným způsobem.

Vedlejší účinky užívání

Aloe vera není vhodná pro každého. Neměly by ji užívat těhotné a kojící ženy ani ženy se silnou menstruací. Nedoporučuje se ani osobám s krvácivými hemoroidy, křečovými žilami a ledvinovým onemocněním. Lidé s jakýmikoliv zdravotními problémy by měli užívání prášku z Aloe vera zkonzultovat se svým lékařem. V počátcích se mohou objevit u citlivějších jedinců průjem a nadýmání.

Jaká dávka je ta správná?

Každý den byste měli dopřát svému organismu 2 – 3 gramy prášku ze šťávy z listů Aloe vera. S odvážením potřebného množství Vám pomůže digitální váha. Prášková forma bude vyhovovat všem zastáncům tradičního užívání bylin.

Jak nejlépe užívat?

Prášek z Aloe vera rozmíchejte v 200 ml vody nebo v čaji, jogurtu či Smoothie. Prášek také můžete přidat do pokrmu. Z prášku si můžete vytvořit i mast a aplikovat ji na povrch kůže. Jak na to? Rozmíchejte prášek s trochou destilované vody nebo rozpuštěného kokosového oleje.

Jiné názvy produktu

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Aloe Vera, Acemannan, Aloe africana, Aloe arborescens Miller, Aloe Vera Barbenoids

Země původu

Zdravotní účinky

  • Podporuje imunitní systém
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • Působí jako antioxidant
  • Podporuje detoxikaci
  • Podporuje normální stav pokožky

Recenze produktu

Jíťa L.
100 %
Užívám na imunitu preventivně.
Filip H.
99 %
Když jsem v práci, tak jsem často vyčerpaný. Beru na únavu a v pohodě :)
David R.
100 %
Občas si potřebuji detoxikovat tělo a působí to dobře.
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží