Aloe Vera
Prášek ze šťávy z listů

Pokud potřebujete zlepšit své zažívání a pročistit organismus, pomůže Vám prášek ze šťávy z listů Aloe vera. Tato zázračná rostlina toho ale umí mnohem víc a překvapí Vás zejména svými regeneračními účinky. Celý popis
  = 100g        
  = / dávka

Popis rostliny Aloe vera

Aloe vera je sukulentní rostlinou s latinským názvem Aloe barbadesis. Aloe vera má masité, šťavnaté listy o délce až 50 cm, které rostou do tvaru hvězdice. Tato rostlina kvete načervenalými, žlutými, krémovými nebo bílými květy, ale pro léčebné účely se využívá pouze dužina z listů, z níž se zpracovává například prášek. Aloe vera se daří zejména v klimaticky teplých oblastech světa, kde teploty neklesají pod –5 stupňů Celsia. V našich podmínkách se pěstuje ve sklenících. Aloe vera je již po tisíce let součástí tradičního léčitelství a její mimořádné účinky objevila i západní medicína. V dávné minulosti, ve starověkém Egyptě, sloužila k balzamování mrtvých těl, k léčbě kožních infekcí a jako projímadlo. V současné době je ve všech kulturách používána obdobným způsobem.

Vedlejší účinky užívání

Aloe vera není vhodná pro každého. Neměly by ji užívat těhotné a kojící ženy ani ženy se silnou menstruací. Nedoporučuje se ani osobám s krvácivými hemoroidy, křečovými žilami a ledvinovým onemocněním. Lidé s jakýmikoliv zdravotními problémy by měli užívání prášku z Aloe vera zkonzultovat se svým lékařem. V počátcích se mohou objevit u citlivějších jedinců průjem a nadýmání.

Jaká dávka je ta správná?

Každý den byste měli dopřát svému organismu 2 – 3 gramy prášku ze šťávy z listů Aloe vera. S odvážením potřebného množství Vám pomůže digitální váha. Prášková forma bude vyhovovat všem zastáncům tradičního užívání bylin.

Jak nejlépe užívat?

Prášek z Aloe vera rozmíchejte v 200 ml vody nebo v čaji, jogurtu či Smoothie. Prášek také můžete přidat do pokrmu. Z prášku si můžete vytvořit i mast a aplikovat ji na povrch kůže. Jak na to? Rozmíchejte prášek s trochou destilované vody nebo rozpuštěného kokosového oleje.

Země původu

Zdravotní účinky

  • Podporuje imunitní systém
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • Působí jako antioxidant
  • Podporuje detoxikaci
  • Podporuje normální stav pokožky
Jiné názvy produktu

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Aloe Vera, Acemannan, Aloe africana, Aloe arborescens Miller, Aloe Vera Barbenoids

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Podobné zboží