Dárkový balíček - Hubnutí s detoxikací
Dárkový balíček - Hubnutí s detoxikací

Dárkový balíček
Hubnutí s detoxikací

5 čistě přírodních produktů z celého světa – to jsou stovky let staré zkušenosti původních obyvatel Jižní Ameriky i Dálného východu v jednom balíčku, který vám pomůže nastartovat hubnutí i detoxikaci vašeho těla. Moderní „dnešek“ Vám k tomu přidal i praktické tipy a vzorový jídelníček zpracovaný odborníkem – to vše pro dosažení maxima! Celý popis
Doručíme v úterý 27.3.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
Kdo balíček sestavil?
Abychom Vám poskytli maximální možný komfort, přizvali jsme ke spolupráci i dlouholetého výživového poradce pana Pavla Petráka, který je vášnivým příznivcem zdravého životního stylu a přírodních doplňků. Ve vzájemné spolupráci jsme pak sestavili balíček Hubnutí a detoxikace. Balíček obsahuje 5 produktů vhodných k nastartování hubnutí, zahájení detoxikace organismu a posílení imunity. Tyto přípravky jsou pak i přímo zakomponovány do vzorového jídelníčku, který je součástí balíčku.
Produkty v balíčku
Guarana (kapsle)
Guaranin působí na organismus stimulačně a spolu s dalšími obsaženými látkami zvyšuje imunitu a výkonnost. Zanedbatelný není ani obsah kofeinu, jehož pomalé uvolňování snižuje pocit únavy a zlepšuje výkonnost i náladu.
Acai (prášek z plodů)
„Ovocem bohů“ nebyla tato rostlina jistě nazvána náhodou. Obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů a omega kyselin. Její silné antioxidační působení v organismu podporuje imunitu, hubnutí a příznivě působí na celou řadu dalších procesů v našem těle.
Spirulina (prášek ze sinice)
Je považována za jednu ze super potravin, a to díky vysokému obsahu bílkovin, celé řadě vitamínů a minerálů i – pro proces hubnutí tolik důležité – vlákniny.
Chlorella (prášek z řasy)
Chlorella je jednobuněčná řasa, která je až neuvěřitelnou zásobárnou vitamínů (zejména C a řady B), minerálů a stopových prvků a v neposlední řadě i chlorofylu. Ceněna je i pro obsah vlákniny, která čistí organismus od těžkých kovů.
Ostropestřec mariánský (plody)
Bodlákovitá rostlina rostoucí i na nehostinných rumištích je známá již 2000 let, kdy již staří Římané popsali její blahodárný vliv na správnou funkci jater. Velká část detoxikačních procesů v našem těle probíhá právě v játrech. Ostropestřec má jednoznačně velmi kladný vliv na regeneraci jaterního parenchymu a je doporučován i pacientům po prodělaných jaterních chorobách. Proto nemůže tato bylina v našem balíčku Hubnutí a detoxikace rozhodně chybět.
Stručný obsah manuálu
V manuálu se dozvíte podrobný způsob užívání jednotlivých bylinných přípravků tj. v kterou denní dobu, jak a v kombinaci s čím přípravky užívat. Některé přípravky organismus stimulují a je tedy vhodné je užívat zejména v aktivní fázi dne. Jiné organismus zklidňují a jsou tedy vhodné k užití až před nočním spánkem. Dbejte na to, abyste toto doporučení dodržovali a tím dosáhli maximálního účinku všech obsažených užitečných látek!
Vzorový jídelníček obsahuje detailní rozpis 5ti denních jídel (snídaně- svačina- oběd – svačina- večeře) doplněný o vhodné zakomponování jednotlivých bylinných přípravků balíčku Hubnutí a detoxikace. Popsaná jídla se skládají z běžně dostupných surovin a uspokojí i vyslovené labužníky. Možná budete překvapeni jejich pestrostí i faktem, že „mlsalům“ neodpírají med ba ani kousek kvalitní čokolády. Praktická rada při všech dietách – používejte menší talířky a misky. U sklenic a hrnků se – naopak – objemu nebojte. Pitný režim je nedílnou součástí všech hubnoucích i detoxikačních diet. A nezapomínejte, že „jíme“ i očima, a tak nelitujte času na prostření stolu i servírování jednotlivých jídel.
Slevy od našich partnerů
Součástí balíčku je rovněž slevový poukaz na nákup knih z našeho partnerského obchodu Melvil.cz.