Bangalala
Prášek z kořene

Bangalala je pro někoho obestřena tajemstvím, jiní ji možná už vyzkoušeli. Ať už slyšíte o této bylině poprvé nebo ne, přečtěte si o ní různé zajímavosti i to, jak působí ve Vašem organismus a jaký přínos má pro Váš život! Celý popis
  = 50g        

Popis rostliny Bangalala

Bangalala je jihoafrickou bylinou, kterou bychom při bližším hledání nalezli pod latinským názvem Eriosema kraussianum. Jak již pojmenování rostliny napovídá, vyskytuje se v oblasti Bangalala ve státě Kongo. Tato bylina potřebuje ke svému životu slunné zatravněné pláně s kamenitým podložím, na nichž dorůstá do výšky 15 cm. Bangalala má nerozvětvené stonky, které pokrývají stříbřitě hedvábné chloupky. Její listy jsou stálozelené a při bližším zkoumání bychom na nich nalezli žilky. Od září do listopadu kvete rostlina žlutými až krémově bílými květy. I když tato bylina u nás není příliš známa, po staletí je součástí africké kultury, rituálů početí a tradiční medicíny. Již v dávných dobách věděli, že účinkuje na lidskou sexuální touhu, čehož se využívá dodnes.

Co v Bangalale nalezneme?

Bangalala má rozhodně lidstvu co nabídnout. Obsahuje vysoký podíl cenných přírodních látek, jež dokážou navrátit mužům a ženám ztracené libido a zvýšit touhu. Tzv. anabolické látky prokrvují organismus, což má pozitivní vliv na milostný prožitek.

Účinky Bangalaly

Bangalala má několik účinků na Vaše tělo a věděli o nich již afričtí léčitelé a šamani. Mohli bychom ji pasovat mezi nejvýznamnější životabudiče jižní Afriky, o čemž se přesvědčili lidé z celého světa. Bangalala působí blahodárně na lidské prožitky a přispívá k celkovému uvolnění. V její magické účinky věří afričtí obyvatelé dodnes a každý z nás může zjistit, v čem spatřují její výjimečnost.

Země původu
UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k nařízením Evropské Unie a současné legislativě nesmíme u produktů uvádět některé informace. Mezi ně například patří účinky jiné, než schválené EU, zmínky o užívání u některých produktů, nebo dávkování a vědecké studie.

Jiné názvy produktu

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Pale yellow eriosema, uBangalala, Eriosema kraussianum

Podobné zboží