Sortiment

BrainUp - Mix

Připraví Vás na zkoušku i důležitý meeting

Pozor! BrainUp přichází

Pokud hledáte řešení na Vaše problémy se soustředěním. Pokud Vás snad čeká důležitá zkouška a jako vždy - máte málo času. Věřte, že Vám dokážeme pomoci. Dali jsme hlavy dohromady a vymysleli doplněk, který roztočí Vaše mozkové závity na maximum. Co to je? Je to BrainUp. Nejspíše se teď ptáte - s čím mi tedy ten Váš BrainUp pomůže? Inu, pojďme si toto tajemství odhalit.

Problémy se soustředěním

Zná je každý. Avšak díky složení našeho doplňku dojde k lepšímu prokrvení mozku a projasnění mysli.

Mentálně náročná práce

Složení BrainUpu působí především na mozek a na naše periferie. Díky tomu se lépe soustředíme a tak zvládáme i náročnější práci

Nechuť k učení

Taky jste zažili? Avšak BrainUp pomůže i zde. Díky přítomnosti Brahmi se lépe soustředíme a tím se často odbourává i ona nechuť k učení, kterou pociťujeme.

Častý stres

Stres je pro moderního člověka jako denní chléb. BrainUp nám ho pomáhá zvládat. Prokrvuje mozek, urychluje metabolismus a tím dodává sílu a tříbí smysly.

Nedostatek energie

V BrainUpu nalezneme mimo jiné i Guaranu, která je specialistou na dodávání energie.

Nedokrvování periferií

Tím, jak Brahmi s Guaranou působí na naše tělo, dochází k lepšímu prokrvení periferií, což ocení nejeden z nás.

Jednoduchá forma, jednoduchá dávka

Když jsme pro Vás připravovali tento produkt. říkali jsme si - co by byla ta nejlepší forma, kterou byste ocenili. A najednou nám to došlo. Je přeci skvělé, když s sebou nemusíte tahat žádnou velkou lékovku, která zabírá místo. Navíc nemusíte ani platit závratné částky, které často nesvědčí Vaší peněžence.

BrainUp - Mix Blistr

BrainUp - Mix Blistr

Tato forma je klasická. Jedná se o balení doplňku BrainUp složeného ze dvou extraktů, o kterých si povíme něco za chvíli. Vysoký obsah kofeinu a ostatních látek pro jednotlivé složky vlastních tak dodává energii.

Pro koho je forma vhodná?

Díky tomu, že je produkt balen v blistru vždy po 2 kapslích, hodí se do kabelky, auta a všude, kde je fajn mít menší balení k rychlému použití.

Koupit blistr

Jak užívat kapsle

1 Začněte s 1 kapslí

2 Užívejte kapsli směsi, 1 - 2x denně

3 Každou dávku zapijte 200 ml vody, džusu, smosthie, ...

Co tedy BrainUp je?

Asi Vás tato otázka napadla, že? Inu, jak jsme již okrajově prozradili, jedná se o směs dvou bylinek v takovém poměru, který je pro účinnost produktu nejlepší. Jaké bylinky? Dobrá otázka. V BrainUpu nalezneme Guaranu v její extraktové podobě a Brahmi (také extrakt). Některým už to napovědělo tolik, že více vědět nepotřebují. My však radši přidáme další informace, aby netápal nikdo.

Proč zrovna Brahmi, nebyla by lepší Gotukola? Proč tam nemáte Colu, nebo jiný nabuzovač? To vše jsou otázky, které jsou naprosto správné. Tyto dvě bylinky jsme zvolili, jelikož se skvěle doplňují. Guarana a její perfektní složení kardiostimulantů a kofeinu spolu s alkaloidy v Brahmi poskytují takovou výživu pro náš mozek, kterou pocítíme během pár desítek minut. Dávka byla zvolena tak, aby dodala přesně tolik kofeinu pro probuzení metabolismu, ale ne zas tak mnoho, abychom ctilii tlak.

Snad jsme Vás přesvědčili. Věříme, že budete s produktem velmi spokojeni. Pokud jej hledáte na našich stránkách, nehledejte. Produkt je zatím ke koupi v některých našich partnerských prodejnách na kampusech a v kavárnách.

Pro případ, že prahnete po dalších, obecnějších informacích, navštivte náš herbář.