Sortiment

Bylinné a ovocné směsi

Bylinné a ovocné směsi budou smyslovým zážitkem pro všechny milovníky lahodných nápojů. Zároveň se stanou přínosem pro Vaše zdraví, zvláště pokud trpíte oslabenou imunitou, nedostatkem energie nebo nespavostí. Najděte na své zdravotní neduhy tu pravou směs!
Zvolte si:
Skladem
Zlevněné
Novinky
Seřadit podle:
Zobrazeno 8 produktů z 8
Stránka: 1

Bylinné a ovocné směsi

Lahodné bylinné a ovocné směsi

Bylinné a ovocné směsi jsou namíchány způsobem, aby lahodily Vašim chuťovým pohárkům a zároveň obohatily Váš organismus o cenné látky. Někdy se můžete setkat s tím, že jsou takovéto směsi nazývány čaji, ale pravda je taková, že neobsahují žádné čajové lístky. Tvoří je různé části rostlin z celého světa, zejména plody, květy, bylinky, lístky a kůry, které se suší a míchají dohromady v určitém poměru. Výsledkem je chutná bylinná nebo ovocná směs, kterou zakoupíte na Botanicu.

Bylinné a ovocné směsi pozitivně působí na organismus

Směsi z bylinek nejsou namixovány nahodile, ale naopak se všechny byliny ve směsi doplňují a navzájem zesilují svůj účinek. Směsi z ovoce se smíchají takovým způsobem, aby měly jemnou chuť. Bylinné a ovocné směsi mohou být prospěšné Vašemu zdraví jako pravé čaje. Usnadňují usínání, ráno Vás povzbudí dávkou energie, harmonizují tělesné funkce a nadopují Váš organismus vitaminy. Zvláště ovocné směsi působí příznivě při nachlazení a virózách a posilují Vaši imunitu.

Jak vznikají bylinné a ovocné směsi?

Bylinné a ovocné směsi nakupujeme namíchané přímo od dodavatelů, ale některé si tvoříme sami. Náš tým Botanicu je testuje a ochutnává, abychom Vám přinesli směsi, které si zamilujete na první přivonění a ochutnání. Zároveň dbáme na to, aby směsi měly přínos pro Vaše zdraví. Směsi jsou výjimečné tím, že obsahují antioxidanty, vitaminy, minerální látky a další tělu prospěšné látky.

Příprava a chuť bylinných a ovocných směsí

Ze směsi bylinek a ovoce si můžete připravit nápoj, který bude zážitkem pro Vaše smysly, a zároveň zažene žízeň. Každodenní popíjení směsí bude příjemným zpestřením všedního dne. Zařaďte tyto směsi do svého pitného režimu nebo je užívejte při různých zdravotních neduzích. Nezapomeňte dodržovat doporučené dávkování, teplotu vody na přelití a dobu louhování.