Cordyceps
Extrakt z plodnice s 50% polysacharidů

Cordyceps je nenápadná houba, která změnila mnoho pohledů! Celý popis
  = 60kap.        
  = 600 mg        
  = / dávka

Hlavní složky a účinky Cordycepsu

  • Cordyceps obsahuje několik významných složek: polysacharidy, glukany, aminokyseliny, enzymy, vitaminy, minerály a kyseliny.
  • Houba je vhodná hlavně pro sportovce, seniory a manuálně pracující lidi.

Užívání a dávkování Cordycepsu

Jaká dávka je ta správná? Denně užívejte dvě kapsle, které zapijte dostatečným množstvím vody. Doporučujeme Vám kapsle užívat po ránu se snídaní. Pokud Vám kapsle přijdou na polykání moc velké, oddělte jejich části od sebe a prášek rozmíchejte ve vodě nebo v kašovitém pokrmu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Doplňující informace

Cordycepsu vyhovují horské podmínky, proto se vyskytuje v nadmořské výšce nad 3 000 metrů. Ve volné přírodě se mu daří v Tibetu, Nepálu a Bhútánu. Tato houba parazituje na larvách hmyzu, kdy se dostane do jejich těla spory a čerpá z nich přes zimu živiny. Koncem léta z larev vyrostou plodnice houby

Nevhodné pro

  • Děti
  • Kojící ženy
  • Těhotné ženy
Země původu
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Jiné názvy produktu

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Housnice čínská, Ophiocordyceps sinensis, Ophiocordyceps sinensis

Podobné zboží