Sortiment

Cordyceps
Extrakt z plodnice s 50% polysacharidů

Cordyceps - Extrakt z plodnice s 50% polysacharidů
Cordyceps - Extrakt z plodnice s 50% polysacharidů
Cordyceps - Extrakt z plodnice s 50% polysacharidů
Cordyceps - Extrakt z plodnice s 50% polysacharidů
Cordyceps - Extrakt z plodnice s 50% polysacharidů
Cordyceps neboli Housnice čínská je nenápadná houba, která značnou měrou posiluje imunitní systém a předchází vzniku civilizačních chorob. Přečká i extrémní vysokohorské podmínky, neboť přežívá v larvách hmyzu. Celý popis
  = 60kap.        
  = 600 mg        
  = / dávka

Hlavní přednosti

  • Podporuje imunitní systém
  • Protizánětlivé účinky
  • Podporuje vitalitu

Hlavní složky a účinky Cordycepsu

  • Housnice čínská neboli Cordyceps je houba, která pomáhá při autoimunitních onemocněních a celkově přispívá k lepší funkci imunitního systému.
  • Cordyceps obsahuje několik významných složek: polysacharidy, glukany, aminokyseliny, enzymy, vitaminy, minerály a kyseliny.
  • Tato houba je skvělou prevencí před rozvojem civilizačních chorob, jako je vysoký krevní cukr, cholesterol, kardiovaskulární nemoci nebo rakovina.
  • Díky vysokému podílu antioxidantů může Cordyceps zpomalit stárnutí organismu a zachovat skvělý stav vnitřních orgánů.
  • Houbu můžete vyzkoušet také při alergiích, fyzické zátěži nebo psychické nepohodě.
  • Cordyceps pomáhá odstranit chronickou únavu organismu, zregeneruje ho a zlepší jeho celkovou kondici.
  • Houba je vhodná hlavně pro sportovce, seniory a manuálně pracující lidi.

Užívání a dávkování Cordycepsu

Jaká dávka je ta správná? Denně užívejte dvě kapsle, které zapijte dostatečným množstvím vody. Doporučujeme Vám kapsle užívat po ránu se snídaní. Pokud Vám kapsle přijdou na polykání moc velké, oddělte jejich části od sebe a prášek rozmíchejte ve vodě nebo v kašovitém pokrmu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Doplňující informace

Cordycepsu vyhovují horské podmínky, proto se vyskytuje v nadmořské výšce nad 3 000 metrů. Ve volné přírodě se mu daří v Tibetu, Nepálu a Bhútánu. Tato houba parazituje na larvách hmyzu, kdy se dostane do jejich těla spory a čerpá z nich přes zimu živiny. Koncem léta z larev vyrostou plodnice houby. Cordyceps je nedílnou součástí tradiční čínské medicíny.

Země původu

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Pro více informací navštivte náš herbář, nebo informace vyhledejte na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.