Dárkové balení - Balíček pro ni
Dárkové balení - Balíček pro ni

Dárkové balení
Balíček pro ni

Najít dárek pro ženu je často poměrně složitý úkol. Klid, vyřešili jsme ho za Vás tímto dárkovým balíčkem... Celý popis
Toto zboží již nenabízíme

Vyberte si podobné zboží z nabídky níže. Děkujeme

Podobné produkty
Kdo by to neznal. Blíží se nakupování dárků a my nevíme, co bychom měli koupit. Navíc - pokud se jedná o dárek pro ženu, to může být teprve zapeklitá situace. Hlavně zůstaňme v klidu. Vyřešili jsme to za Vás tímto balíčkem. Pokusili jsme se sestavit jej tak, aby oslovil každou ženu. Věříme, že se nám to povedlo.
Nepostradatelná Chia
Salvia hispanica je bylinka, jejíž semínka jsou známa jako Chia. Roste především v Jižní Americe, kde patřila již před staletími ke stravě bájných Aztéků a ostatních kmenů. Chia jsou oblíbená pro své nutriční složení a účinky především u sportovců, ale i osob, které se zaměřují na zdravou výživu. Zde hrají Chia hlavní roli. Obsahují celé spektrum důležitých látek, vitamínů a minerálů. Navíc mají opravdu nízký glykemický index, což oddaluje pocit hladu a poskytuje dlouhodobě dostatek energie. Proto se také často používají jako doplněk při hubnutí. Semínka jako taková působí i na imunitní systém, udržují hydrataci a oddalují pocit únavy. Mohou se používat samotné, přidávat do pokrmů, ale i do pití.
Světoznámá Kustovnice
Kdo by neznal Kustovnici činskou, neboli Goji. Její červené plody se proslavily po celém světě díky svým účinkům na náš organismus. Prakticky se jedná o super potravinu. A co je na ní tak super? Je to především složení - kustovnice totiž obsahuje velké množství aminokyselin, vitamínů a minerálů. I přes vysoký obsah sacharidů, má nízký glykemický index, což oddaluje pocit hladu. Díky tomu je často využívána při redukčních dietách. To však není jediné. Skvěle také působí na náš imunitní systém, ale i zbytek organismu. Její použití je naprosto jednoduché. Může se jíst samotná, nebo přidávat do pokrmů. Její výtečnou chuť a skvělé účinky jistě ocení kdejaká žena.
Výjimčná Stevie
Proč jsme vybrali právě Stevii? To je naprosto jednoduché. Věříme, že každá žena se stará o své tělo. Neustálé slazení jen může nebezpečně ohrozit. Právě proto chceme poskytnout možnost, jak toto riziko omezit. Stevie je jihoamerická bylinka, kterou si tamější kmeny sladily například Maté. V tomto případě se jedná však o extrakt a to ne ledajaký. Stévie obsahuje látky, které jsou až 300x sladší, než samotný cukr. Díky tomu jí nemusíme dávat tolik. V tomto množství nemá žádnou energetickou hodnotu, tudíž nemění hladinu cukru v krvi. Navíc se jedná o nejúčinnější a nejkvalitnější druh extraktu na trhu - 98% RA označuje procentuální zastoupení nejsladší složky. Můžeme si tedy být jisti její účinností.
Báječná tečka v podobě Kvetoucího čaje
Přemýšleli jsme, co bychom mohli přidat dalšího, abychom tím potěšili obdarované ženy. Téměř okamžitě nás napadl Kvetoucí čaj. Jedná se o malou kuličku, která je na první pohled ničím nezajímavá. Ponořme ji však do skleněné konvice plné horké vody a začnou se dít zázraky. Kulička se rozvine v překrásný květ, který poskytne úžas duši, ale také uspokojení chuťovým buňkám.
Zabalené a připravené
Věříme, že udělají produkty takovou radost, jako vkusné zabalení v pevné krabičce. Kdo by si myslel, že je to konec, je na omylu. Navíc přidáme i dárkový poukaz v hodnotě 50 korun, jako poděkování.