Dárkové balení - Malý balíček
Dárkové balení - Malý balíček

Dárkové balení
Malý balíček

Tento malý balíček představuje perfektní dárek, pokud chceme darovat maličkost. Celý popis
Toto zboží již nenabízíme

Vyberte si podobné zboží z nabídky níže. Děkujeme

Podobné produkty
Jsme si vědomi, že ne vždy chceme kupovat drahé dárky. Měli bychom mít tedy možnost, pořídit drobnost, která sice tolik nestojí, ale udělá nepoměrně velkou radost. To se nám podařilo vyřešit tímto balíčkem.
Bájná a prospěšná Kustovnice
Každý si rád dá něco dobrého. A co kdybychom mohli spolu s tím udělat i něco pro sebe. Kustovnice čínská je bylinka, jejíž jedlé plody se také nazývají Goji. Mají skvělé složení - obsahují spoustu důležitých látek. Mezi nimi nalezneme například vitamín C (500x více než v pomeranči), minerální látky, ostatní vitamíny, aminokyseliny a další. Obsahuje také vysoké procento sacharidů, což v tomto případě nevadí, jelikož má nízký glykemický index. Díky tomu se pomalu tráví a tím oddaluje pocit hladu. Skvěle se hodí pro diety a různé redukční programy. Její užívání je velmi jednoduché. Může se jíst buď samotná, nebo se přidat do jídla. No, ne nadarmo se jí říká - nejzdravější ovoce na světě.
Věčná Růže z Jericha
Komu by neudělala tato rostlinka radost. Jedná se o jednu z nejzajímavějších rostlinek na světě. Vyskytuje se v pouštích oblastech, kde ve vyschlém stavu putuje po písečných dunách. Koulí se, dokud nenarazí na vláhu. V tomto okamžiku se usadí a během několika hodin nádherně rozvine. Až vláhu dočerpá, opět vyschne a pokračuje dál. Ne nadarmo se jí říká Růže znovuzrození. Dochovaly se dokonce růže, které byly staré několik tisíc let. Díky tomuto balíčku ji můžeme darovat někomu, komu udělá radost. Skvěle se hodí na vánoční stůl, ale i jako dekorace po celý rok.
Nespoutaný Kvetoucí čaj
Kvetoucí čaj je perfektním dárkem pro každého. Kdo by si nechtěl vychutnat příjemné tóny čaje s trochou estetična... Kvetoucí čaj je totiž malá kulička, která se rozvine v překrásný květ. Pokud ji tedy umístíme do skleněné konvice, budeme naprosto unešeni. Obdarovaný si ho může vychutnat sám, nebo jím okouzlit návštěvu.
Vše hezky pohromadě
Vše jsme si pro Vás dovolili zabalit do dárkové krabičky a naaranžovat k Vaší spokojenosti. Jako bonus přidáváme dárkový poukaz v hodnotě 50 korun, který může obdarovaný využít dle vlastního uvážení na celý náš sortiment.