Drmek
Prášek z plodů v kapslích

Plody Drmku obecného ocení zejména ženy, kterým se nedaří otěhotnět nebo které mají menstruačními problémy. Pomocníkem se stávají ve chvíli, kdy Vás začnou trápit hemoroidy, akné nebo záněty sliznic. Drmek Vám má rozhodně co nabídnout! Celý popis
  = 90kap.        
  = 600 mg        
  = / dávka

Seznámení s rostlinou Drmek

Drmek obecný s lidovým označením Mnišský pepř je málo rozvětvený keř, který dorůstá výšky až 6 metrů. V prvopočátcích se vyskytoval v teplejších oblastech Evropy. V současné době byste na něj narazili v celém středomoří i v Malé Asii. Antičtí obyvatelé používali rostlinu na ženské potíže a mniši starého Říma na potlačení sexuality. Z rostliny jsou nejúčinnější právě plody, které mají bobulovitý tvar.

Složení Drmku

Sušené plody v sobě uchovávají silice a cenné flavonoidy (antioxidanty). Dále bychom v nich nalezli glykosidy a kyselinu oleanolovou. Drmek obsahuje vysoké procento aktivních látek, které působí jako ženské hormony.

Účinky Drmku

Jak jsme již nastínili, Drmek je vhodný především pro ženy, neboť pomáhá při problémech s menstruací, harmonizuje funkci dělohy, zvyšuje pravděpodobnost otěhotnění a podporuje lidskou sexualitu. Dále plody z této rostliny

  • ulevují při hemoroidech
  • přispívají k rychlejší léčbě akné
  • působí proti průjmům
  • pomáhají při zánětech sliznic
  • upravují trávení
  • působí proti bakteriím a houbám

Vedlejší účinky Drmku

Plody Drmku mohou mít nežádoucí účinky na lidi, kteří užívají léky na psychiku. Pozor by si měly dát ženy, které berou antikoncepci. Nedoporučují se těhotným a kojícím ženám. Konzultujte s lékařem.

Dávkování Drmku

Zajímá Vás, jaká dávka je ta správná? Právě teď Vám to prozradíme: denně užívejte až 3-4 kapsle. Kapsle užívejte s jídlem a nezapomeňte je pořádně zapít vodou.

Vhodné kombinace

Plody Drmku nemusíte kombinovat s žádnou další bylinou. Plody samy o sobě působí dostatečně silně a poradí si s Vašimi zdravotními problémy bez „pomoci“ ostatních bylin.

Země původu
Jiné názvy produktu

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Vitex agnus castus

Podobné zboží