Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Drmek
Prášek z plodů v kapslích

Hodnocení (97 %)
Plody Drmku obecného ocení zejména ženy, kterým se nedaří otěhotnět nebo které mají menstruačními problémy. Drmek Vám má rozhodně co nabídnout! Celý popis
  = 90kap.        
  = 600 mg        
  = 64,8 g        
  = / dávka

Seznámení s rostlinou Drmek

Drmek obecný s lidovým označením Mnišský pepř je málo rozvětvený keř, který dorůstá výšky až 6 metrů. V prvopočátcích se vyskytoval v teplejších oblastech Evropy. V současné době byste na něj narazili v celém středomoří i v Malé Asii. Z rostliny jsou nejúčinnější právě plody, které mají bobulovitý tvar.

Složení Drmku

Sušené plody v sobě uchovávají silice a cenné flavonoidy (antioxidanty). Dále bychom v nich nalezli glykosidy a kyselinu oleanolovou. Drmek obsahuje vysoké procento aktivních látek, které působí jako ženské hormony.

Vedlejší účinky Drmku

Plody Drmku mohou mít nežádoucí účinky na lidi, kteří užívají léky na psychiku. Pozor by si měly dát ženy, které berou antikoncepci. Nedoporučují se těhotným a kojícím ženám. Konzultujte s lékařem.

Dávkování Drmku

Zajímá Vás, jaká dávka je ta správná? Právě teď Vám to prozradíme: denně užívejte až 3-4 kapsle. Kapsle užívejte s jídlem a nezapomeňte je pořádně zapít vodou.

Vhodné kombinace

Plody Drmku nemusíte kombinovat s žádnou další bylinou. Plody samy o sobě působí dostatečně silně a poradí si s Vašimi zdravotními problémy bez „pomoci“ ostatních bylin.

Země původu

Zdravotní účinky

  • Příspívá úlevě při menstruaci
  • Zlepšuje menopauzální komfort
  • Působí jako antioxidant
  • Podporuje kognitivní funkce
  • Zlepšuje stav kloubů a kostí
  • Zlepšuje (před) menstruační komfort

Recenze produktu

Klára V.
100 %
Trápila mě bolestivá menstruace a díky této bylince je po problému. :)
Linda Z.
98 %
V kombinaci s kontryhelovým čajem mi pomáhá každý měsíc, každá žena pochopí ;)
Timea B.
95 %
Za mě upřímná spokojenost.
Petra Z.
94 %
Doporučuji!
Eliška B.
98 %
Mám velmi silnou menstruaci. Trpím bolestmi. Hledala jsem něco přírodního. Zkusila jsem a zabírá to. Konečně cítím úlevu.

Podobné zboží