Fadogia agrestis
Extrakt z byliny 10:1

Bylina Fadogia agrestis je nenápadnou nigerijskou rostlinou, která působí na sexuální stránku muže. Vyzkoušejte ji v okamžiku, kdy nedosahujete takových sexuálních výkonů jako v minulosti či potřebujete lepší sportovní výsledky. Celý popis
  = 60kap.        
  = 500 mg        
  = 37,2 g        
  = / dávka

Hlavní složky a účinky byliny Fadogia agrestis

  • Rostlina Fadogia agrestis je nigerijská křovina, která podporuje libido u mužů a dokáže zvýšit jejich sexuální vzrušení.
  • Z této byliny se vyrábí extrakt. Obsahuje alkaloidy, saponiny, antrachinony a flavonoidy. Údajně představuje alternativu k anabolickým steroidům.
  • Extrakt přispívá ke zvýšení luteinizačního hormonu, který může za produkci testosteronu.
  • O Fadogia agrestis se hovoří jako o nigerijském pokladu. Tamní muži mají díky němu vyšší hladinu pohlavního hormonu.
  • Bylina pomáhá zlepšit výkonnost sportovců a podporuje budování těla a svalové hmoty.
  • V Africe se Fadogia agrestis využívá v boji proti malárii.

Užívání a dávkování byliny Fadogia agrestis

Kapsle obsahují extrakt z byliny Fadogia agrestis, který je znám svým silnějším působením. Z toho důvodu užívejte pouze 1 kapsli denně, a to 30 minut před jídlem. Denní dávku nikdy nepřekračujte. Kapsli zapijte dostatečným množstvím vody. V případě, že máte problém s polykáním kapslí, můžete prášek rozmíchat v tekutině, Smoothie, kašovitém pokrmu nebo jídle.

Doplňující informace

Nigerijská křovina Fadogia agrestis dorůstá až 1 metru a vyskytuje se v afrických savanách. Extrakt se vyrábí nejčastěji ze stonků a kořenů. V českých obchodech se zatím tato bylina nevyskytuje, ale momentálně ji zakoupíte právě v našem e-shopu. V zahraničí je oblíbená nejen sportovci, ale i muži, kteří se potýkají s erektilními dysfunkcemi.

Nevhodné pro

  • Kojící ženy
  • Těhotné ženy
  • Osoby trpící kardiovaskulárními nemocemi
Země původu
UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k nařízením Evropské Unie a současné legislativě nesmíme u produktů uvádět některé informace. Mezi ně například patří účinky jiné, než schválené EU, zmínky o užívání u některých produktů, nebo dávkování a vědecké studie.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží