Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Eriosema kraussianum

Bangalala

Pale yellow eriosema, uBangalala
Kategorie:
Afrodiziakum
Původ:
Afrika
Popis
Bangalala s latinským názvem Eriosema kraussianum je jihoafrická bylina, které se mimořádně daří v oblasti Bangalaly ve státě Kongo. Roste na slunných zatravněných pláních s kamenitým podložím a kvete od září do listopadu. Bangalala je poměrně nenápadná, trvalá bylina, která dosahuje výšky 150 mm. Jejím poznávacím znamením jsou nerozvětvené stonky se stříbřitě hedvábnými chloupky a stálezelené vzpřímené listy o velikosti 30 x 7 mm, na nichž jsou viditelné žilky. Bangalala kvete světle žlutými až krémově bílým květy, které jsou 7 mm dlouhé. Plodem rostliny je plochý, jemně ochmýřený lusk o velikosti cca 15 x 8 mm. Tato bylina je neodmyslitelnou součástí africké kultury a tradiční medicíny a po staletí slouží africkým léčitelům a šamanům. V dřívějších dobách se používala při rituálech početí i jako sexuální tonikum. Pro tyto účinky je Bangalala ceněna do dnešní doby a i nadále si zachovává pověst silného afrodiziaka. I když bylina není příliš známa, užívají ji lidé po celém světě.
Složení
Bylina Bangalala obsahuje řadu účinných látek, z nichž nejvýznamnější jsou přírodní anabolické látky, tzv. fytosteroly. Zvyšují hladinu pohlavních hormonů (testosteronu a estrogenu), čímž stupňují sexuální touhu a prožitek. V Bangalale se také nalézají látky, které podporují průtok krve v erekčních tělískách a kolem nich. To má za následek zlepšení kvality a délky erekce.
Jak účinkuje?
Bangalala si vysloužila přezdívku „africká viagra“, protože je to velmi účinné afrodiziakum. Po jejím požití dochází ke zvýšení libida a k sexuálnímu uvolnění, což ocení zejména ženy, které mají potíže poddat se svým pocitům. Tato bylina také zvyšuje potenci a prodlužuje orgasmus. U mužů zlepšuje erekci a výkonnost. Kromě pozitivních účinků na lidskou sexualitu funguje Bangalala jako antidepresivum. A vyrovnaná psychika výraznou měrou přispívá k plnohodnotnějšímu sexuálnímu životu a k chuti na sex. Bangalala je vhodná pro ženy a pro muže, kteří mají problémy s erekcí a sexuální výdrží.
Nežádoucí účinky
Užívání Bangalaly by měli zkonzultovat se svým lékařem lidé se zdravotními problémy. Vyvarovat by se jí měly těhotné a kojící ženy.
Dávkování
Prášek
Prášku z kořene Bangalaly užívejte 1 – 2 g 1x denně.
Užívání
Prášek
Prášek rozmíchejte v 200 ml vody a vypijte. Prášek můžete rovněž zalít horkou vodou a nechat přelouhovat.
Autor článku
Radka Kelichová
Copywriterka
Produkty obsahující Eriosema kraussianum (Bangalala)