Sortiment

Hubnutí
Dárkový balíček

Hubnutí - Dárkový balíček
Hubnutí - Dárkový balíček
Hubnoucí balíček vám přináší produkty, které vám pomohou urychlit metabolismus a tím nastartovat proces hubnutí. Celý popis
  = 1ks        

Hlavní přednosti

  • Návod k použití
  • Pomocník při dietách
  • Pomáhá s odbouráním tuku

Kdo z nás balíček sestavil

Autorkou je Veronika, která byla obchodním zástupcem společnosti Botanic. Má již 11 let zkušeností s obchodem a práci s lidmi. Její práce je převážně sedavého typu, takže sama dobře ví, jak náročné je udržet své tělo v kondici.

Produkty v balíčku

Produkty byly zvoleny tak, aby napomáhaly urychlení metabolismu a zároveň urychlily spalování. Součástí balíčku je Acai - Prášek z plodů, Chia semínka, Kustovnice čínská, čaj Maté - Drcené listy BIO, Maca Peruánská - prášek z kořene BIO, Guarana - Extrakt ze semínek s 22% kofeinu v kapslích, Spirulina - Prášek ze sinice BIO.

Stručný obsah manuálu

Veronika vám v manuálu představí svůj pracovní den. Rituály, které dělá od ranního cvičení až po čas po práci. Velmi důležité je nastavení si vnitřního cíle, který nemusí být velký, ale důležitý je, aby splňoval osobní požadavky. Pak už jen vydržet.

V manuálu také naleznete kontakt na výživového specialistu, který Vám pomůže sestavit jídelníček na míru pro vás. Jsme si vědomi, že každý z nás má jiný rytmus a tak rady Veroniky nemusí sedět každému.

Nedílnou součástí manuálu jsou i tipy na snídaně, obědy a svačiny. Recepty jsou jednoduché na přípravu, což ocení především ti, kterým na přípravu jídla nezbývá moc času.