Dárkový balíček - Hubnutí
Dárkový balíček - Hubnutí

Dárkový balíček
Hubnutí

Hubnoucí balíček vám přináší produkty, které vám pomohou urychlit metabolismus a tím nastartovat proces hubnutí. Celý popis
Varianta: 1ks
Pozor, poslední 5 ks skladem
Objednejte do 16:00 a doručíme ve čtvrtek 22.2.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
Kdo z nás balíček sestavil
Autorkou je Veronika, která je obchodním zástupcem společnosti Botanic. Má již 11 let zkušeností s obchodem a práci s lidmi. Její práce je převážně sedavého typu, takže sama dobře ví, jak náročné je udržet své tělo v kondici.
Produkty v balíčku
Produkty byly zvoleny tak, aby napomáhaly urychlení metabolismu a zároveň urychlily spalování. Součástí balíčku je Acai - Prášek z plodů, Chia semínka, Kustovnice čínská, čaj Maté - Drcené listy BIO, Maca Peruánská - prášek z kořene BIO, Guarana - Extrakt ze semínek s 22% kofeinu v kapslích, Spirulina - Prášek ze sinice BIO.
Stručný obsah manuálu
Veronika vám v manuálu představí svůj pracovní den. Rituály, které dělá od ranního cvičení až po čas po práci. Velmi důležité je nastavení si vnitřního cíle, který nemusí být velký, ale důležitý je, aby splňoval osobní požadavky. Pak už jen vydržet.
V manuálu také naleznete kontakt na výživového specialistu, který Vám pomůže sestavit jídelníček na míru pro vás. Jsme si vědomi, že každý z nás má jiný rytmus a tak rady Veroniky nemusí sedět každému.
Nedílnou součástí manuálu jsou i tipy na snídaně, obědy a svačiny. Recepty jsou jednoduché na přípravu, což ocení především ty, kterým na přípravu jídla nezbývá moc času.