Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Hydrolyzovaný hovězí kolagen
Granulovaný

Hodnocení (95 %)
Pomocník pro zdravé klouby i krásnou pleť? Spolehněte se na sílu hydrolyzovaného hovězího kolagenu v prášku. Celý popis
  = 600g        
  = / dávka
Zboží Vám doručíme již od 59Kč (zdarma od 999 Kč).

Kolagen jako základní stavební prvek v těle

Kolagen je živočišný protein, který je zodpovědný za strukturální vývoj buněk. Je nejdůležitější součástí všech pojivových tkání v lidském organismu. Přirozeně se vyskytuje ve vazech, chrupavkách, kostech, kloubech, cévách, kůži a dokonce také v zubech či rohovce oka. Věděli jste, že tvoří až 10 % hmotnosti našeho těla?

S přibývajícím věkem však postupně klesá hladina kolagenu, kterou naše tělo přirozeně produkuje. Kolagenová vlákna se rozpadají, což má za následek vznik vrásek, povolení kůže a také řadu problémů s pohybovým aparátem jako je například bolestivost kloubů a šlach, artróza aj. Kromě přirozeného stárnutí přispívá k degenerativnímu procesu také nezdravá životospráva, kouření, časté vystavování kůže slunečnímu záření, ale také opotřebení prostřednictvím sportovní aktivity.

Předcházejte nepříjemným problémům s naším hydrolyzovaným hovězím kolagenem. V následujících řádcích vám prozradíme, proč by rozhodně neměl uniknout vaší pozornosti.

V čem spočívá účinnost hydrolyzovaného hovězího kolagenu?

Jak tedy efektivně bojovat proti snižující se hladině kolagenu? Spolehněte se na hydrolyzovaný hovězí kolagen, který je velmi podobný tomu přirozenému.

Díky enzymatickému procesu hydrolýzy, který používáme při jeho výrobě, se skládá z účinných aminokyselin, které podporují tvorbu nových kolagenových vláken v těle a pomáhají předcházet řadě problémům spojených s pohybovým aparátem.

Vše podstatné pro vaše klouby najdete v jedné dávce

Pro získání všech vyjmenovaných benefitů postačí, když si denně dopřejete 10 g našeho práškového kolagenu. Ten snadno přidáte do vašeho oblíbeného nápoje, jídla nebo pouze zapijete dostatečným množstvím vody. Pokud chcete ještě znásobit účinky hovězího kolagenu, doporučujeme jej užívat spolu s vitamínem C.

Pro koho je forma vhodná?

Prášková forma hovězího kolagenu je oblíbená u všech sportovců a aktivních lidí, kterým pomáhá s regenerací namáhaného pohybového aparátu.

Pro koho není kolagen vhodný?

Hydrolyzovaný hovězí kolagen by neměly užívat děti do 18 let, těhotné a kojící ženy a také lidé s vážným onemocněním. Jedná se o doplněk stravy, proto jím nenahrazujte pestrou stravu a nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Země původu

Recenze produktu

Gábina Ch.
100 %
Používám jako doplněk stravy i s dalšími produkty z Botanicu. Jsem se všemi produkty velice spokojená.
Kamil D.
90 %
Doporučuji. Pravidelně sportuji a kolagen je potřeba doplňovat.
Monika S.
95 %
Super, určitě doporučuji.
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží