Sortiment

Jihoamerické byliny

Byliny jsou všestranným pomocníkem pro tělo a duši. Přírodní cestou vyléčíte své zdravotní problémy a preventivně předejdete dalším onemocněním.

AdaptogenyAfrické bylinyAfrodiziakaBylinné směsiČeské bylinyČínské byliny
Zvolte si:
Skladem
Zlevněné
Novinky
Seřadit podle:
Zobrazeno 20 produktů z 32
Stránka: 12

Byliny z Jižní Ameriky

Jihoamerické byliny – zázrak přírody

Jihoamerické byliny využívají po staletí domorodí obyvatelé v Jižní Americe a jejich léčebné účinky znají lidé po celém světě. Představují přírodní cestu, jak trvale vyléčit zdravotní problémy. Jihoamerické byliny se vyskytují v místech nezasažených lidskou civilizací, jako jsou deštné pralesy nebo horské oblasti. V bylinách tedy nenajdete žádné škodlivé pesticidy ani jiné chemické látky.

Vliv jihoamerických bylin na člověka

Jihoamerické byliny během krátké doby zlepší váš celkový zdravotní stav. Pomáhají zotavit se z různých nemocí, podporují stávající léčbu a slouží jako prevence proti chorobám. Detoxikují organismus, regenerují buňky a orgány, stimulují imunitu a zabraňují nádorovému bujení. Snižují cholesterol, léčí záněty v těle, usnadňují vyprazdňování a podporují hubnutí. Jihoamerické byliny komplexně působí na celý organismus a dodávají mu vitalitu.

Použití jihoamerických bylin

Jihoamerické byliny stojí za vyzkoušení, pokud jste psychicky vyčerpaní nebo vás trápí lehčí zdravotní problémy. Pozitivní výsledky těchto bylin jsou důkazem toho, že jsou všestranným léčivem na řadu zdravotních neduhů. Většina bylin nemá vedlejší účinky a mohou je užívat i těhotné ženy a děti. Z kořenů, listů a plodů jihoamerických bylin se vaří čaje nebo odvary a z jejich extraktů se vyrábí doplňky stravy.

Aktivní látky v jihoamerických bylinách

V jihoamerických bylinách se nachází vysoký podíl léčivých alkaloidů, vitamínů, minerálů, aminokyselin, antioxidantů a bioaktivních látek, jako jsou saponiny, katechiny a chinony. Listy těchto bylin dále obsahují flavonoidy, které mají protizánětlivé, protivirové a antioxidační vlastnosti a chrání buňky před stresem a škodlivými vlivy z vnějšího prostředí. Léčebné jihoamerické byliny můžete namíchat s evropskými bylinkami, čímž získáte ideální směs pro vaše tělo.