Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Jin Luo Chun
Černý čaj, Čína

Hodnocení (99 %)
Čaj není jen směs porcovaná do pytlíků. Naopak – opravdoví labužníci vědí, že největší chuťový požitek jim přinese sypaný černý čaj z Číny. Ochutnejte černý čaj Jin Luo Chun a nechte se omámit nezaměnitelnou chutí. Celý popis
  = 50g        
  = / dávka
Zboží Vám doručíme již od 59Kč (zdarma od 999 Kč).

Černý čaj Jin Luo Chun se pěstuje v provincii Jiangsu a vysloužil si kouzelnou přezdívku „Zlatavé spirálky jara“. O kvalitě čaje se přesvědčíte již po prvotním přivonění. Vaše čichové buňky omámí nádech ovocného aroma a po ochutnání se Vám na jazyku rozline medově čokoládová chuť. Čaj Jin Luo Chun si připravte podle našeho návodu. Máme ho vyzkoušený a nedáme na tento postup dopustit. Zkuste čaj při přípravách zalít pokaždé jinou teplotou vody a experimentujte s dobou louhování, dokud nedosáhnete maximální doporučené doby. Uvidíte, že chuť bude pokaždé jiná.

 • Teplota vody
  90-100 °C
 • Doba louhování
  20-40 vteřin
 • Počet nálevů
  7-10
 • Oplach
  Ano
 • Sklizeň
  Jaro 2019
 • Provincie
  Jiangsu

Vhodné pro

 • Milovníky černých čajů
Země původu

Recenze produktu

Ilona K.
100 %
Mám ráda černé čaje a tento je velmi dobrý.
Tonda K.
99 %
Super kvalitní čaj
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží