Ke snídani
Bylinná směs

Bylinnou směs „Ke snídani“ si můžete dopřát po ránu, ale nikde není psáno, že si ji nemůžete připravit i během dne. Směs se skládá ze samých vytříbených a kvalitních přírodních surovin – od bylinek až po ovoce. Celý popis
  = 50g        
  = / dávka
Zboží Vám doručíme již od 59Kč (zdarma od 999 Kč).

Bez snídaně mnoho lidí nemůže fungovat a během ní bychom měli doplnit ztracené tekutiny. Pokud rádi experimentujete, zkuste tentokrát Bylinnou směs nazvanou „Ke snídani“. Těšit se můžete na kombinaci ovoce a dalších darů přírody. Tento „nečaj“ obsahuje to nejlepší: ostružiny, vřes, pampelišku, kopřivu, jahody, fazolové lusky, macešku, jalovec, mátu a šalvěj. Jste překvapeni touto kombinací? Pak vězte, že se jednotlivé složky skvěle doplňují a výsledkem je čaj, bez kterého si nebudete umět představit snídani!

  • Teplota vody
    90-100 °C
  • Doba louhování
    5-7 minut
Země původu
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží