Kernza
Extrakt ze semen 10:1 kapsle

Kernza je plodina budoucnosti, která má velký potenciál. Z jejích zrn se zpracovává extrakt s komplexními účinky na lidský organismus. Vyzkoušejte výtažek z této superpotraviny a dodejte tělu potřebné živiny. Celý popis
  = 60kap.        
  = 620 mg        
  = / dávka

Hlavní složky a účinky Kernzy

  • Kernza je nasládlá, vytrvalá pšenice s původním výskytem v Evropě a západní Asii. Výživové produkty a extrakty ze semen dodávají organismu potřebné živiny.
  • Zrno Kernzy se dá zpracovat na mouku nebo na extrakt, který se dále plní do kapslí.
  • Kernza má podobné složky a účinky jako pšenice, ale dokáže přečkat i zhoršené přírodní podmínky.

Užívání a dávkování Kernzy

Extrakt ze semen Kernzy se plní do kapslí, které se pohodlně užívají. V kapslích je odměřena doporučená denní dávka. Denně užívejte jednu kapsli, ideálně s jídlem. Zapijte ji dostatečným množstvím vody. Jestliže se Vám kapsle špatně polyká, oddělte její části od sebe a prášek přimíchejte do vody, jogurtu, Smoothie nebo nějakého pokrmu.

Doplňující informace

Kernza je bez nadsázky plodinou budoucnosti, která změní trendy ve výživě. Jedná se o trvalku a po sklizni se nemusí znovu vysazovat. Daří se jí v suchých oblastech, neboť její kořeny sahají hluboko pod povrch země. Tato alternativa pšenice je vyhledávána zejména v USA a vyrábí se z ní různé produkty. Povědomí o této rostlině se dostává postupně i do Evropy.

Nevhodné pro

  • Kojící ženy
  • Děti
  • Osoby s cukrovkou obou typů
  • Těhotné ženy
Země původu
UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k nařízením Evropské Unie a současné legislativě nesmíme u produktů uvádět některé informace. Mezi ně například patří účinky jiné, než schválené EU, zmínky o užívání u některých produktů, nebo dávkování a vědecké studie.

Jiné názvy produktu

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Intermediate wheatgrass, Thinopyrum intermedium

Podobné zboží