Sortiment
Korálovec ježatý - Extrakt 50% polysacharidů v kapslích
Korálovec ježatý - Extrakt 50% polysacharidů v kapslích
Korálovec ježatý - Extrakt 50% polysacharidů v kapslích
Korálovec ježatý - Extrakt 50% polysacharidů v kapslích

Korálovec ježatý
Extrakt 50% polysacharidů v kapslích

Hericium erinaceus
Produkt z Číny

Extrakt z houby Korálovce ježatého nemá jen výrazné antioxidační vlastnosti, ale navíc podporuje vlastní obranyschopnost organismu a pomáhá při dlouhodobém stresu. Tato houba přispívá k pevnému zdraví a pyšní se protirakovinnými účinky. Celý popis
Odešleme ještě dnes.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Zapojte se do věrnostního programu.
Přihlásit se
Seznámení s houbou Korálovec ježatý
Korálovec ježatý není žádnou bylinou, ale houbou. Její plodnice připomínají mořský korál, od čehož získala svůj název. K léčivým účinkům se používají právě plodnice, které jsou velké 7 až 10 cm. Tuto houbu byste nalezli v oblastech severní polokoule a vyskytuje se na kmenech poraněných listnatých stromů a na pařezech. Tato jedlá houba má neodmyslitelné místo v asijské kuchyni a je nedílnou součástí čínské medicíny.
Složení Korálovce ježatého
A jaké účinné látky Korálovec obsahuje? Tato houba je ceněna pro značné množství polysacharidů, bílkovin, aminokyselin a polypeptidů. Dále se v ní nachází minerály, jako je draslík, zinek, železo, selen, fosfor nebo germanium.
Účinky Korálovce ježatého
Korálovec prokáže skvělou službu lidem, kteří se potýkají s dlouhodobým stresem a s následky stresu na jejich organismus. Přispívá k celkovému zdraví a může působit preventivně proti rozvoji rakovinového bujení. Dále tato houba:
  • posiluje imunitní systém
  • harmonizuje zažívání
  • zlepšuje celkovou náladu
  • poradí si s neklidem a poruchami spánku
  • má antioxidační účinky
  • zevně účinkuje na kožní onemocnění
Vedlejší účinky Korálovce ježatého
Extrakt z Korálovce ježatého je nevhodný pro těhotné a kojící ženy a pro děti. Chtěli byste tuto houbu vyzkoušet, ale trápí Vás jakékoliv zdravotní potíže? Zeptejte se svého lékaře, zda můžete Korálovec užívat.
Dávkování Korálovce ježatého
A jaká dávka je ta správná? Každý den užívejte 1 – 2 kapsle s extraktem z Korálovce.
Způsob užití Korálovce ježatého
Kapsle s extraktem zapijte nejlépe 300 ml vody, a to nejlépe 20 minut před jídlem. Pokud se Vám kapsle špatně polykají, oddělte jejich části od sebe a prášek rozmíchejte ve vodě, popřípadě ho nasypejte do jogurtu, Smoothie či nějakého pokrmu.
Vhodné kombinace
Účinky Korálovce můžete zesílit ostatními houbami, například Reishi, Shiitake nebo Cordycepsem. Nebojte se Korálovec kombinovat s těmito třemi houbami.