Korálovec ježatý
Extrakt 50% polysacharidů v kapslích

Oblíbená houba u domorodců i v moderním světě Celý popis
  = 60kap.        
  = 600 mg        
  = / dávka

Seznámení s houbou Korálovec ježatý

Korálovec ježatý není žádnou bylinou, ale houbou. Její plodnice připomínají mořský korál, od čehož získala svůj název. Tuto houbu byste nalezli v oblastech severní polokoule a vyskytuje se na kmenech poraněných listnatých stromů a na pařezech. Tato jedlá houba má neodmyslitelné místo v asijské kuchyni a je nedílnou součástí čínské medicíny.


Vedlejší účinky Korálovce ježatého

Extrakt z Korálovce ježatého je nevhodný pro těhotné a kojící ženy a pro děti. Chtěli byste tuto houbu vyzkoušet, ale trápí Vás jakékoliv zdravotní potíže? Zeptejte se svého lékaře, zda můžete Korálovec užívat.

Dávkování Korálovce ježatého

A jaká dávka je ta správná? Každý den užívejte 1 – 2 kapsle s extraktem z Korálovce.

Způsob užití Korálovce ježatého

Kapsle s extraktem zapijte nejlépe 300 ml vody, a to nejlépe 20 minut před jídlem. Pokud se Vám kapsle špatně polykají, oddělte jejich části od sebe a prášek rozmíchejte ve vodě, popřípadě ho nasypejte do jogurtu, Smoothie či nějakého pokrmu.

Vhodné kombinace

Účinky Korálovce můžete zesílit ostatními houbami, například Reishi, Shiitake nebo Cordycepsem. Nebojte se Korálovec kombinovat s těmito třemi houbami.

Nevhodné pro

  • Děti
  • Kojící ženy
  • Těhotné ženy
Země původu
Jiné názvy produktu

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Hericium erinaceus

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Podobné zboží