Jelikož se Kratom stává stále oblíbenějším, rozhodli jsme se najít nové dodavatele, kteří nabízí více zajímavějších druhů. Náš nový dodavatel pochází přímo z Indonésie. V testování téměř 40 vzorků jsme vybrali 6 nejlepších, které nahradí naše stávající formy. Nové Kratomy pocházejí přímo z Bornea a přilehlých oblastí, kde rostou ty nejúčinější Kratomy na světě. Listy se suší a melou 2x do měsíce, prášek je tedy vždy čerstvý, což pro nás byl jeden z hlavních důvodů pro změnu. Věříme, že budete s novinkami spokojeni tak, jako my. No a na jaké druhy se můžete těšit?
Yellow Maeng Da Kapuas Hulu
Tato odrůda roste přímo v srdci Bornea a to v oblasti Kapuas Hulu. Tenké žluté žilky listů dodávají lehkou kratomovou vůni i chuť.
Yellow Jongkong
Oblast Jongkong bychom nalezli na Borneu, jedná o centrální část Kapuas Hulu, odkud jsou další z našich Kratomů. Kratom má až překvapivě dobrou chuť.
Red Maeng Da Kapuas Hulu
Další z rodiny Kapuas Hulu, oblasti bohatou na ty nejúčinnější odrůdy Kratomu. Tyto listy mají červené žilky, což mluví samo za sebe.
Red Maeng Da Banjar
Oblast Banjar se nachází na jihu Bornea v provincii Kalimantan. Červenožilné listy se pyšní příjemnou vůní a jemnými účinky.
Maeng Da Jongkong
Tento Kratom je podobně jako jeho příbuzný z oblasti Jongkong. Díky svým jemným účinkům se hodí pro začátečníky.
Red Medan
Tento druh pochází z oblasti historického města Medan v Malajsii. Červené žilky prokazují jemnou chuť i vůni.