Lesní ovoce
Ovocná směs

Zbožňujete chuť lesního ovoce? Pak byste měli ochutnat čaj Lesní ovoce – Ovocná směs. Nálev má vyváženou a nasládlou chuť a nezaměnitelné aroma, které provoní celou místnost. Tento čaj si zamilují i Vaše děti. Celý popis
  = 50g        
Zboží Vám doručíme již od 59Kč (zdarma od 999 Kč).

Čaj Lesní ovoce se skládá z ovocné směsi, která zachutná i Vašim ratolestem. O výjimečnou chuť se postará ibišek, jablko, bezinka, šípek, horské plody, maliny a borůvky. Sami se můžete přesvědčit, že čaj Ovocná směs Vám zpříjemní každé ráno i náročný pracovní den. Již při samotném přivonění se Vám připomene nálada léta a přenesete se do prostředí lesa s borůvkovými trsy. Čaj Lesní ovoce nesmí chybět v žádné spíži. Sáhnout po něm můžete ve chvíli, kdy k Vám přijde návštěva, nebo dostanete chuť relaxovat s horkým šálkem čaje.

  • Teplota vody
    90-100 °C
  • Doba louhování
    1-2 minuty
  • Počet nálevů
    3
Země původu
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží