Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Garcinie jako pomocník při hubnutí!

Doba čtení: 2 minuty, 21.září 2018, Děje se na Botanicu

Garcinie kambodžská: to je rostlina se super plody, které dokážou v lidském těle hotové divy! A že nepřeháníme, o tom Vás přesvědčíme v následujícím článku. Zpozornět by měli zejména ti z Vás, kterým se nedaří zhubnout a vyzkoušeli snad všechny možné diety. Hubněte zdravě a chytře, neboť extrakt z plodů této rostliny Vás podpoří ve Vašem úsilí. A nejde o žádný klam – pozitivní zkušenosti s ní mají lidé po celém světě! Co všechno tato rostlina umí?


Zelené plody Garcinie kambodžské

Plody s HCA zatočí s nadváhou

Garcinie kambodžská je keř, který roste ve vlhkých tropických lesech jihovýchodní Asie a Indie. Nejcennější na rostlině jsou právě plody, které připomínají tykev a pod tlustou slupkou skrývají sladkokyselou dužninu. Plody se dále zpracovávají na extrakt, jenž právě teď seženete ve Vašem Botanicu za fantastickou cenu! Plody Garcinie obsahují kyselinu hydroxycitronovou neboli zkráceně HCA, o které je známo, že navozuje pocit sytosti a zamezuje neřízenému přejídání.


Žluté plody Garcinie kambodžské

Garcinie Vám navrátí dobrou náladu a vitalitu

Pokud se tedy marně snažíte zhubnout a přepadávají Vás chutě na nezdravé potraviny, zastavte se v Botanicu pro Garcinii a zařaďte ji do svého denního režimu! Plody Garcinie účinkují skvěle v kombinaci se zdravým životním stylem a se Zelenou kávou, kterou rovněž seženete v našem e-shopu. Nezapomeňte Garcinii užívat i tehdy, jestliže se cítíte unaveni nebo se potýkáte s depresemi. Extrakt z plodů z této rostliny zvyšuje tvorbu hormonu štěstí a Vám se Vaše stávající problémy budou zdát malicherné!


Hubená žena s velkými kalhotami v pase

Na Botanicu jsme vždy o krok napřed!

Extrakt z plodů má tu výhodu, že obsahuje koncentraci účinných látek. A my jsme v ničem nezaháleli a přinášíme Vám extrakt z plodů Garcinie v kapslích! Kapslovitá forma patří mezi nejoblíbenější a věříme, že jsme Vám touto formou udělali radost. Extrakt je té nejvyšší kvality a ručíme Vám za to, že je čerstvý a účinný ve všech ohledech. Kapsle si můžete vzít s sebou do práce, na dovolenou i na služební cestu – zkrátka Garcinie bude všude tam, kde jste Vy!

Náš zákazník, náš pán – to u nás platí dvojnásob!

Řekněte sbohem tukům na problematických partiích svého těla! Garcinie zamezuje ukládání tukových buněk do podkoží a jater a přeměňuje je na energii. Říkáte si, že přesně něco takového potřebujete? Na Botanicu jsme připraveni splnit Vaše přání a přispět k Vaší maximální spokojenosti. Denně budete užívat pouze dvě kapsle a jednoduše je zapijete sklenicí vody. Extrakt z plodů Garcinie Vás zeštíhlí a probudí ve Vás novou chuť do života!

Autor článku
Radka Kelichová
Copywriterka
Doba čtení: 2 minuty, 21.září 2018, Děje se na Botanicu
Líbí se vám tento článek? Tak ho nasdílejte:
Facebook INSTAGRAM
Podobné články
Kategorie
Vyhledat článek
Populární články
Nejčastější štítky
Zobrazit další