Butea ve Vás rozproudí druhou mízu!

29.srpna 2018, Děje se na Botanicu

Butea superba je poměrně neznámou rostlinou, a přitom dokáže zejména s muži hotové divy. Získají potřebnou energii k nezapomenutelnému sexuálnímu výkonu, čímž bude spokojena také jejich partnerka. Ne nadarmo Buteu užívali původní thajští obyvatelé. Ti tuto rostlinu nazývají thajskou viagrou a již po staletí využívají její účinky na erektivní dysfunkce. Pojďte s námi načerpat inspiraci, jak se stát v posteli tygrem!


Kvetoucí Butea superba v přírodě

Thajská Butea pro zvýšení testosteronu

Popínavý keř Butea roste nejen v Thajsku, ale narazíte na něj také v Indii nebo ve Vietnamu. A prášek z jeho kořenů se může dostat do rukou i Vám, neboť Botanic přináší tuto žhavou novinku do Vašich domovů. Butea obsahuje přírodní fytotestosteron, který zvyšuje sexuální touhu a navrátí Vás do Vašich mladistvých let. Získejte dlouhotrvající erekci a zvyšte citlivost svých pohlavních orgánů. Pravidelným užíváním Butey zkvalitníte svůj sexuální život a dosáhnete potřebného vzrušení.


Muž za úsvitu ukazující svoje svaly

Větší sexuální touha i pevnější zdraví

Kromě toho, že Butea superba působí pozitivně na Vaše libido a erekci, poradí si s vysokou hladinou škodlivého cholesterolu a zmírní dopady životního prostředí na Váš organismus. Obsahuje důležité flavonoidy, které působí antioxidačně a pomáhají v boji proti volným radikálům. Buteu stojí za to vyzkoušet, zvlášť pokud toužíte po pevnějším zdraví, lepší potenci a větší sebedůvěře, která poklesla vlivem nedostatečné erekce. A co víc, za Buteu Vám poděkuje také Vaše prostata!


Zamilovaný pár

Botanic je vždy o krok napřed!

V nabídce Botanicu nově naleznete tuto úchvatnou rostlinu, konkrétně prášek z jejího kořene. Dbáme na to, aby všechny produkty byly čerstvé a z kvalitních zdrojů, proto si můžete být jisti, že kupujete produkt prvotřídní jakosti. Prášek má tu výhodu, že je snadno přenositelný a můžete si ho přimíchat do vody také v práci, na služební cestě nebo na své dovolené. Vřele ho doporučujeme hlavně mužům, kteří již pociťují nedostatek energie a trápí je občasné poruchy v oblastech sexuálního života.

Butea jako Váš životabudič

Není nad to vyzkoušet si účinky bylin osobně. A to samé platí i pro Buteu. Pokud občas hřešíte v jídle a připadá Vám, že již nejste v posteli tolik výkonní jako v minulosti, dopřejte si každý den až dva gramy prášku z kořene této rostliny. Thajská Butea si zaslouží pozornost každého muže a při dodržení doporučené denní dávky se nemusíte obávat ani žádných nežádoucích účinků. Již za několik týdnů sami uvidíte, jak ve Vás proudí nová míza!

V nabídce máme Butea superba - Prášek z kořene.

Autor článku
Radka Kelichová
Copywriterka
29.srpna 2018, Děje se na Botanicu
Líbí se vám tento článek? Tak ho nasdílejte:
Facebook INSTAGRAM
Podobné články
Kategorie
Vyhledat článek
Populární články
Nejčastější štítky
Zobrazit další