Čínské a japonské houby Vás postaví zpět na nohy!

15.června 2018, Poradna
Houby v lese na stromě

Češi jsou houbařským národem. Milují sběr hub i jejich přípravu na různé způsoby. Proč ale jednou nevyzkoušet cizokrajné houby? Poznejte s námi sílu japonských a čínských hub. 


Prášek extraktu Reishi houby v kapslích

Houby, které podpoří Vaši imunitu

Houby pomáhají s řadou civilizačních onemocnění a efektivně stimulují obranyschopnost organismu v boji proti virům, bakteriím a plísním. Této moci vděčí houby obsaženým betaglukanům. Ve formě extraktu je můžete užívat dlouhodobě systémem cyklického dávkování: po tříměsíčním užívání následuje měsíční pauza.

Reishi pro kvalitní život!

Reishi houba v přírodě

V nabídce Botanicu máme několik druhů léčivých hub, které čekají právě na Vás! Co takhle vyzkoušet Reishi? Její účinky jsou známy již po tisíce let. Tato čínská houba obsahuje více než 8 esenciálních aminokyselin pro harmonizaci vnitřních orgánů. Zapomenout nesmíme ani na její imunostimulační účinky a ani na to, že celkově zlepšuje kvalitu života. O Reishi se mluví rovněž ve spojitosti s rakovinou a v Japonsku se používá jako prevence a terapie při léčbě rakoviny.

Maitake nadopuje Váš organismus vitaminy

Maitake houba v přírodě
By giggel [CC BY 3.0], via Wikimedia Commons

Stejně úchvatná je také houba Maitake, která roste v trsech a váží až neuvěřitelných 50 kilogramů. Ceněná je pro vysoký podíl vitaminů skupiny B a vitaminu D, polysacharidů a minerálních látek. Poradí si s cizorodými látkami v těle a posiluje organismus. Maitake seženete na Botanicu ve formě extraktu, který obsahuje koncentraci účinných látek pro Vaše zdraví.

V Botanicu naleznete oba druhy hub!

Jak jste se s námi mohli přesvědčit, houby rostoucí v cizokrajných lesích vydaly lidstvu svá tajemství a i Vy máte možnost čerpat z hub cenné živiny. A kdo v dnešní době nepotřebuje pročistit a posílit organismus, zvlášť když na nás ze všech stran útočí negativní vlivy životního prostředí? Houby z našeho e-shopu dokážou doslova zázraky!
Autor článku
Radka Kelichová
Copywriterka
15.června 2018, Poradna
Líbí se vám tento článek? Tak ho nasdílejte:
Facebook INSTAGRAM
Podobné články