Přidání kešu ořechů do sortimentu

05.února 2018, Děje se na Botanicu

Novinka sortimentu, ořechy

Máme pro vás dobré zprávy, které jistě potěší. Jelikož se snažíme stále obnovovat a obohacovat náš sortiment, dovolili jsme si přidat další položku. Přemýšleli jsme, co by vám mohlo udělat největší radost a pak nám to došlo. Oříšky má přeci každý rád. No a mezi nejoblíbenější patří Kešu.

Kešu oříšky jsou delikatesou, která se hodí v každém ročním období. Můžeme si je dát na chuť ráno, v poledne, ale i večer. Dá se s nimi skvěle zahnat hlad, ale mohou se použít i jako ingredience do vaření. To však není vše.

U nás na Botanicu dodržujeme účelnost našich produktů. Vše má svůj význam a Kešu nejsou vyjímkou. Pomineme-li jejich chuť a oblibu, jsou i skvělým zdrojem důležitého železa, bílkovin, ale i tuků obsahují více než 40% tuků, z čehož převážnou většinu tvoří ty potřebné, zdravé. Starají se o náš kardiovaskulární systém, mozek, ale i imunitu. Jsou vhodné do různých druhů stravy, včetně redukčních diet.

Tak co? Přesvědčili jsme vás? Věříme, že budete s kvalitou našich Kešu spokojeni. Už na nic nečekejte a pojďte je vyzkoušet. Nám chutnají!

05.února 2018, Děje se na Botanicu
Líbí se vám tento článek? Tak ho nasdílejte:
Facebook INSTAGRAM
Podobné články
Kategorie
Vyhledat článek
Populární články
Nejčastější štítky
Zobrazit další