Doprava ZDARMA pro objednávky s hodnotou nad 299 Kč.

Botanic se spojil se zákazníky, aby pomáhal lidem

31.ledna 2021, Děje se na Botanicu
Naším posláním je přinášet lidem bylinky, které jim pomáhají řešit jejich fyzické i duševní problémy. Někdy je to náročná práce. Od neustálého hledání těch nejkvalitnějších surovin z celého světa přes nikdy nekončící zdokonalování výroby a testování produktů až po jejich nejrychlejší odeslání zákazníkovi.

Co to je vlastně projekt Botanic pomáhá?

Smyslem projektu Botanic.cz pomáhá je pomoci lidem a skupinám, kteří si to zaslouží. To vše díky našim zákazníkům, kteří nakupují na botanic.cz. Díky že pomáháte!

Botanic.cz pomáhá zakládáme v roce 2020, kdy si i naše generace začíná uvědomovat, že se dějí i věci, které nemůžeme tak úplně ovlivnit. Kdy poprvé v aktivním pracovním a finančním životě hledíme tváří v tvář ekonomické recesi a naše představa o nikdy nekončícím růstu s pomalu rozplývá. Poprvé v životě čelíme celosvětové krizi zvané “koronavirus” a vlastně tak trochu nevíme jak ji uchopit. Ze všech stran odlišné názory na situaci a vyhrocená mediální masírka nám situaci rozhodně neulehčují.
 
Začínáme si ale uvědomovat, že mnoho lidí je v obtížné situaci, že mnoho lidí již dávno v obtížné situaci bylo a že jistě ocení naši podporu. Proto zakládáme tento projekt a budeme se snažit alespoň části z těchto lidí pomoci.

Nevíme přesně co se s Botanic.cz pomáhá stane, nemáme konkrétní plán, pouze přání pomáhat druhým. Uvědomujeme si, že naše pomoc nebude globální, že nezasáhne masy lidí, že nezvládneme vyřešit hladomor, nemoci, či přírodní živly. Každopádně jdeme do toho! Lepší začít teď, než nikdy. Díky, že do toho jdete s námi! - David Suržin, CEO

Komu pomoct? Je to i na vás

Osudem zkoušených lidí, kteří by si zasloužili pomoc, je na naší planetě bohužel spousta. Proto budeme rádi, když nám s jejich výběrem pomůžete a pošlete nám svůj tip. Ať už půjde o jednotlivce nebo skupiny, budeme moc rádi za vaše doporučení. Své tipy můžete posílat na pomahame@botanic.cz.

Komu už jsme pomohli

Jsme rádi, že pomáháte s námi. Následující řádky by bez vás nevznikly. Právě tady najdete seznam akcí, které jsme díky vám mohli uskutečnit.
Autor článku
31.ledna 2021, Děje se na Botanicu
Líbí se vám tento článek? Tak ho nasdílejte:
Facebook INSTAGRAM
Podobné články
Kategorie
Vyhledat článek
Populární články
Nejčastější štítky
Zobrazit další