Maralí kořen
Extrakt 10:1

Extrakt z kořene Maralí Vám pomůže v mnoha směrech. Vyzkoušejte ho při snížené imunitě nebo při rekonvalescenci a poznejte jeho vliv na Vaši psychiku. Pokud se cítíte unaveni a fyzicky vyčerpáni, i tehdy je kořen vhodný. Celý popis
  = 40kap.        
  = 615 mg        
  = / dávka

Hlavní složky a účinky kořene Maralí

  • Maralí je významnou antioxidační bylinou, za což vděčí bioflavonoidům. Díky tomu bude Váš organismus v dobré kondici a nebude předčasně stárnout a chřadnout.
  • Sportovci toužící po větších svalech ocení látku ekdysteroid, která působí anabolicky a nemá žádné nežádoucí účinky jako steroidy.
  • V rostlině nalezneme také organické kyseliny, vitamin C, minerální látky, stopové prvky a třísloviny.
  • Kořen má tonizační účinky, a tím dochází k posílení centrální nervové soustavy, stimulaci organismu a lepší fyzické kondici.
  • Maralí se doporučuje při vyčerpání, chronické únavě, rekonvalescenci nebo po chemoterapii.
  • Bylina pomáhá zlepšit mozkové funkce, zejména paměť.
  • Kořen je rovněž podpůrným prostředkem při impotenci nebo při snížené sexuální touze.

Užívání a dávkování Maralí

Extrakt z Maralí se plní do kapslí, aby bylo užívání co nejjednodušší a nejrychlejší. Denně užívejte jednu kapsli, kterou zapijte sklenici vody. Pokud se Vám kapsle špatně polykají, oddělte její části od sebe a prášek rozmíchejte ve vodě, jogurtu, Smoothie nebo v podobném pokrmu.

Doplňující informace

Rostlina Maralí je bylinou vysokou až 1,8 metrů, kterou si oblíbili v minulosti obyvatelé jižní Sibiře. Vypadá jako bodlák, ale lodyha je jen mírně ochlupená. Svými účinky se podobá Ženšenu. Nejcennější na rostlině je kořen, který vydává specifické aroma a v době říje ho požírají jeleni maraloví. Bylinu bychom nalezli nejen na Sibiři, ale po celé střední Evropě.

Země původu
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Jiné názvy produktu

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Rhaponticum carthamoides, Parcha saflorovitá, Leuzea

Podobné zboží