Sortiment

Menší balíček pro radost
Dárkový balíček

Menší balíček pro radost - Dárkový balíček
Menší balíček pro radost - Dárkový balíček
Menší balíček pro radost, který může sloužit jak pro svátek či narozeniny, tak pro Vánoce. Celý popis
  = 1ks        
Zboží Vám doručíme již od 59Kč (zdarma od 999 Kč).

Hlavní přednosti

  • Dárkové balení
  • Výhodné balení
  • Harmonizuje tělo

Menší balíček pro Radost, jak jsme ho trefně nazvali, je složený z několika důležitých produktů. Nalezli bychom v něm

BeFit

Náš vlastní produkt, který jsem vyvinuli na základě poznatků tradiční čínské medicíny. Jedná se o směs hub a Acai. Díky složení působí BeFit především na náš imunitní systém.

Chlorella - Prášek z řasy

Skvělý produkt v BIO kvalitě, který pomáhá naší životosprávě ve zvládání každodenních krizí. Působí na střevní soustavu a náš imunitní systém.

Zelený čaj střelný prach

Výborný čaj, který se ve východní kultuře pije po tisíce let. Jeho lahodná chuť a aroma jsou doprovázeny lehce stimulačním působením.

Čajový infuser

Malé udělátko, díky kterému si budete moci svůj čaj vychutnat i bez konvičky.

Všechny tyto produkty jsou vkusně zabalené v dárkové krabičce. Nemusíte se tedy vůbec o nic starat. Balíček Vám přijde připravený na darování.

Hrníček

Zkrátka hrníček, aby Vám čaj chutnal.

EnergyUp vzorek

EnergyUp je náš unikátní výrobek, který jsme na základě zkušeností dali společně dohromady. Vykazuje velké zastoupení kofeinu, které urychluje metabolismus a mozkovou činnost.

ZenUp vzorek

Obsahuje ženšen pravý, který je významným adaptogenem. Pokud potřebujete zahnat únavu, vyspat se do růžova nebo se lépe soustředit, je ZenUp tím správným pomocníkem.

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k nařízením Evropské Unie a současné legislativě nesmíme u produktů uvádět některé informace. Mezi ně například patří účinky jiné, než schválené EU, zmínky o užívání u některých produktů, nebo dávkování a vědecké studie.