Sortiment

Mozkové nutrienty

Zlepšíte svou mozkovou činnost a přijmete větší objem informací. Nevytvoříte si na ně fyzickou závislost a budete po nich v psychické pohodě.

AdaptogenyAfrické bylinyAfrodiziakaBylinné směsiČeské bylinyČínské byliny
Zvolte si:
Skladem
Zlevněné
Novinky
Seřadit podle:
Zobrazeno 19 produktů z 19
Stránka: 1

Přírodní mozkové nutrienty

Mozkové nutrienty vyživují nervové buňky a zlepšují mozkovou činnost aktivováním mozkových buněk. Výsledným efektem je příjem vyššího množství informací a schopnost analyzovat jejich obsah, ukládat je ve větším objemu do paměti a rychle si je vybavovat. Mozkové nutrienty se vyrábějí z rostlin, jako je Ginkgo biloba, Gotu kola nebo Guarana.

Vliv mozkových nutrientů na člověka

Mozkové nutrienty prokrvují mozek a zrychlují mozkové pochody, čehož využívají studenti při učení nebo lidé trpící nadměrným stresem. Je vědecky prokázáno, že tyto přírodní látky ovlivňují aktivitu mozku, zlepšují psychické problémy, dodávají energii, zpomalují proces stárnutí a nahrazují návyková psychofarmaka. Doporučují se při Parkinsonově a Alzheimerově chorobě, roztroušené skleróze, únavovém syndromu a pocitu vyhoření.

Použití mozkových nutrientů

Pro své účinky spadají mozkové nutrienty mezi chytré drogy. Od klasických drog se liší tím, že jsou nenávykové a bez vedlejších účinků. Významně prospívají lidskému tělu a zvyšují inteligenci. Hodí se zejména pro sportovce, seniory, podnikatele a studenty. Užívání mozkových nutrientů je bez zdravotního rizika a ti, kdo tyto látky vyzkoušeli, u nich zpravidla zůstávají celý život. Po vysazení jejich účinek přetrvává až 4 týdny a nikdy nedojde ke zhoršení výchozího stavu.

Aktivní látky v mozkových nutrientech

Mozkové nutrienty se vyrábí z rostlinných komponentů nebo jejich výtažků. Nejčastěji obsahují látku DMAE, která se přirozeně vyskytuje v přírodě a v malém množství v mozku. Efekt látky DMAE se dostavuje postupně a její plný účinek pocítíte do čtyř týdnů. Tato látka se řadí mezi antioxidanty, zpomaluje proces stárnutí a pomáhá s psychickými problémy. DMAE je netoxická, ale při nadměrném užívání se mohou u citlivých jedinců dostavit bolesti hlavy a nespavost. Další účinnou látkou je aminokyselina DLPA, jež stimuluje mozek, má antidepresivní účinky a snižuje chuť k jídlu.