Muira puama - Prášek ze dřeviny
Muira puama - Prášek ze dřeviny
Muira puama - Prášek ze dřeviny
Muira puama - Prášek ze dřeviny

Muira puama
Prášek ze dřeviny

Muira puama, Ptychopetalum, Potency wood, Voňatec vejčitý, Murapuama
Produkt z Brazílie

Muira puama, exotická léčivá rostlina rostlina původem z Brazlie Pro její účinky ji muži z amazonských kmenů žvíkali, nebo z ní vyráběli masti. Celý popis
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
Muira puama (latinsky Ptychopetalum) původem z brazilské Amazonie je exotická léčiná rostlina pro nás dříve neznámá, teď poměrně nová z čeledi olaxovité. Dnes najdemem Muiru i v oblasti Jižní Ameriky. Maximální výška tohoto léčivého stromu je 5 metrů. Velikost listů je okolo 2x3cm. Květy bílé barvy se štiplavou vůní připomínající Jasmín mají 4-6 okvětních lístků. Tuhý, vláknitý kořen světle hnědé barvy s tenkou kůrou je téměř bez vůně.
Amazonská viagra“ tak tuto přezdívku si rostlina získala svými účinky, které muži z amazonských kmenů zaznamenali při žvýkání kůry či kořene. Jejich mužská síla se zvětšuje. Z kořene i kůry se po dlouhodobé extrakci za přidání oleje vytvářeli také léčivé masti.
Co Muira Puama obsahuje?
Muira puama obsahuje účinné látky: alkaloidy (muirapuamin), esenciální oleje, lupeol, flobafen, betasitosterol, třísloviny, rostlinné steroly, nenasycené mastné kyseliny a organické kyseliny.