Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Nabrání svalové hmoty
Dárkový balíček

Dárkový balíček „Nabírání svalové hmoty“ je určen pro všechny aktivní lidi, kteří chtějí vypadat dobře a získat větší objem svalů. Ocení ho lidé se zdravým životním stylem, kulturisté i osoby s láskou k pohybu. Celý popis
  = 1ks        
Toto zboží je dlouhodobně nedostupné

Děláme vše co je v našich silách, abychom Vám mohli tento produkt opět nabídnout. Nastavte si upozornění na naskladnění níže, případně nás kontaktujte pro více informací. Děkujeme

Dnešní doba klade důraz na vzhled. Chceme nejen dobře vypadat, ale cítit se i skvěle ve svém vlastním těle. Bez svalů to ale nepůjde. Lidé často drží diety, ale zapomínají na to, že základem pro rychlý metabolismus a zdravý vzhled těla je dostatek svalové hmoty. K tomu Vám pomůže správný trénink a výživa. Nenechávejte nic náhodě a získejte vysněné proporce s naším Dárkovým balíčkem. Najdete v něm tyto produkty pro budování svalů:
  • Cordyceps s 50 % polysacharidy v kapslích (60 kapslí) – užívejte tuto houbu po ránu se snídaní, aby působila podle Vašich představ.
  • Kotvičník (Tribulus) s 50 % protosioscinů v kapslích (40 kapslí) – užívejte ho večer půl hodiny před spaním. Především v noci totiž dochází k vyplavování testosteronu.
  • Multivitamin (90 kapslí) – užívejte ho ráno s jídlem. Vitaminy a další látky v tomto produktu se nejlépe vstřebávají v tucích.
  • Shaker Botanic (500 ml) – shaker má jednoduchý a účelný design. Hravě v něm namícháte proteinový nápoj, BCAA i ostatní věci. 
  • WPC80 čokoláda (1 kg) - chuťově velmi povedený protein pro správného sportovce
  • BCAA lesní směs (300 g) - vhodné pro každodenní použití před i během tréninku
Dosáhněte výsledků, o nichž se Vám ani nesnilo. Dárkový Balíček pro nabírání svalové hmoty je výborným dárkem pro všechny lidi, kteří potřebují podpořit růst svalů. Balíček je vhodný pro muže i ženy.

Vhodné pro

  • Fitness nadšence
  • Sportovce
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží