Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Nastartování dne
Dárkový balíček

Dárkový balíček „Nastartování dne“ je určen pro lidi, kteří se nemohou ráno probrat a trvá jim dlouho, než dokážou nastartovat svůj organismus. To je omezující v práci nebo před odchodem do školy. Řekněte sbohem únavě! Celý popis
  = 1ks        
Toto zboží je dlouhodobně nedostupné

Děláme vše co je v našich silách, abychom Vám mohli tento produkt opět nabídnout. Nastavte si upozornění na naskladnění níže, případně nás kontaktujte pro více informací. Děkujeme

Bojujete každý den s ranní únavou a trvá Vám, než nastartujete svůj organismus? Právě pro Vás nebo Vaše nejbližší je určen Dárkový balíček pro nastartování dne. Pomocí přírodních produktů z tohoto balíčku se budete cítit v pohodě a doslova „nakopnete“ své tělo pro každodenní činnosti. Zároveň získáte příliv nové energie – a kdo v dnešní době nepotřebuje povzbudit, aby zvládl pracovní úkoly a starost o domácnost a rodinu? S naším Dárkovým balíčkem všechno dokážete bez pocitu únavy. Co Dárkový balíček obsahuje?
  • Maté drcené (200 g) – udělejte si po ránu chutný čaj z Maté, který Vás probere a dostane z unavené a zpomalené ranní nálady.
  • Dobré ráno směs (50 g) –  pokud se dostane ke snídani později a nepotřebujete již tolik povzbudit, připravte si do hrnku tuto chutnou směs.
  • Ženšen s 80 % ginsenosidů v kapslích (40 kapslí) – pomůže Vám s nastartováním mozkové činnosti a se soustředěním. Užijí ho studenti, pracovníci, hráči strategických her a další z Vás.
  • Chia semínka (250 g) – semínka jsou vhodnou ingrediencí ke snídani. Přidejte je do jogurtu, kaše nebo tvarohu a obohaťte pokrm o banán, vlašské ořechy, agáve sirup a případně o trochu skořice. Zdravá snídaně je na světě a nesebere Vám energii.
  • Čajový infuser (obsah 4 g) – jedná se o rychlého a jednoduchého pomocníka pro přípravu sypaného čaje.
  • EnergyUp (obsahuje 30 kapslí) - náš unikátní produkt pro povzbuzení energie. 
Rozlučte se s unavenými rány s Dárkovým balíčkem pro nastartování nového dne a podarujte jím někoho ze svého okolí, kdo má problém vstát a začít dělat běžné denní aktivity.

Vhodné pro

  • Ospalá rána
  • Managery
  • Studenty
Kategorie produktu
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží