Sortiment

Nepotraviny

Už je to tak, tato kategorie slouží pro trestance, které EU neoznačila jako potraviny nebo doplňky stravy. A to je škoda. Abychom lépe pochopili tuto problematiku, pojďme si ji trochu lépe vysvětlit.

Zvolte si:
Skladem
Zlevněné
Novinky
Seřadit podle:
Zobrazeno 10 produktů z 10
Stránka: 1

Nepotraviny

Potraviny a doplňky stravy jsou kategorie produktů, které se mohou volně prodávat za účelem vnitřního užití. Pokud vše správně označíte a oznámíte, nikdo nemůže říct křivé slovo. Pak tu máme ale tak zvaný Novel food, tedy kategorii, která obsahuje suroviny, které se nevyznačovaly jako potraviny ani doplňky stravy před rokem 1997. V tomto případě pak EU zkoumá různé faktory, na základě jejichž vyhodnocení následně schválí surovinu jako potravinu, potravinový doplněk, nebo ji zakáže. Cokoli není na tomto listu, nebo je na tomto listu zakázáno, může představovat problém. Tím se dostáváme k produktům v této kategorii. Díky nařízení EU nemůžeme sdělovat dávkování, způsob užití, účinky, ani nic jiného. Což je v podstatě absurdní.

Smutné je, že pokud byste chtěli například Kratom obhájit jako doplněk stravy, čeká Vás dlouhá cesta plná pastí a nepříjemností, kterou ve výsledku stejně nevyhrajete. My však spoléháme na Vás a dobře víme, že si informace dokážete zjistit i jinde.