Neshodice
Drcená bylina

Drcená bylina Neshodice pomáhá s řadou zdravotních obtíží. Vpusťte tuto rostlinu do svých životů a posilněte svou imunitu, kterou oslabují každodenní vnější vlivy. Navíc Neshodice přispívá k lepší funkci žlučníku, jater a mozku. Celý popis
  = 50g        
  = / dávka

Seznámení s rostlinou Neshodice

Eclipta Alba: to je latinský název pro Neshodici. Nejvíce účinných látek obsahují podlouhlé listy, ale pro léčebné účely se zpracovává celá rostlina. Ta dosahuje výšky 30 až 100 cm a patří do čeledi hvězdnicovitých. Tato bylina se vyskytuje zejména v indické části Himalájí, ale narazili byste na ni také v subtropickém a tropickém podnebí. Využívá se v ajurvédské a čínské medicíně i v kosmetickém průmyslu.

Složení Neshodice

Neshodice vděčí za své účinky antioxidantům (flavonoidům), alkaloidům a glykosidům. Rostlina je významným zdrojem modročerného barviva, které je v Indii oblíbené k barvení vlasů a k tetování.

Účinky Neshodice

V tradičních medicínách je Neshodice využívána při jaterních a žlučníkových potížích. Svými účinky přispívá k poklesu teploty při horečnatých stavech nebo při anémii. Tato bylina navíc:

  • posiluje vlastní obranyschopnost organismu
  • pomáhá proti úzkostem a poruchám paměti
  • bojuje proti vysokému krevnímu tlaku a cholesterolu
  • působí na různé kožní problémy, jako jsou mykózy a ekzémy
  • zlepšuje kvalitu vlasů

Vedlejší účinky Neshodice

Neshodice je relativně bezpečnou bylinou, kterou by však neměly užívat těhotné a kojící ženy. Pokud vás tato bylina zaujala, ale máte jakékoliv zdravotní potíže, poraďte se o jejím užívání se svým ošetřujícím lékařem.

Dávkování Neshodice

Denně užívejte 2 gramy drcené byliny. Pokud s Neshodicí teprve začínáte, můžete zpočátku dávku snížit, abyste vypozorovali, jak působí na Váš organismus.

Způsob užití Neshodice

Z drcené Neshodice si připravíte během okamžiku účinný odvar. Drcenou bylinu přelijte vroucí vodou a nechte ji 10 minut odstát. Poté odvar přeceďte a popíjejte po doušcích.

Vhodné kombinace

Neshodici nemusíte kombinovat s žádnou další bylinou, neboť má dostatečně silné účinky na Vaše zdravotní problémy.

Nevhodné pro

  • Kojící ženy
  • Děti
  • Těhotné ženy
Země původu
UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k nařízením Evropské Unie a současné legislativě nesmíme u produktů uvádět některé informace. Mezi ně například patří účinky jiné, než schválené EU, zmínky o užívání u některých produktů, nebo dávkování a vědecké studie.

Jiné názvy produktu

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Eclipta prostrata, Eclipta alba

Podobné zboží