Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Peruánské byliny

Zbavíte se civilizačních nemocí a nastolíte rovnováhu mezi tělem a duší. Bylinami s cennými antioxidanty zkvalitníte a prodloužíte svůj život.

Peruánské byliny – zázrak přírody

Lidstvo se stále více odvrací od přírody a pomalu zapomíná na to, že léčivé byliny mají moc uzdravovat tělo a ducha. Na různé zdravotní problémy pomáhají peruánské byliny, které mají v lidovém léčitelství dlouholetou tradici. Jak už název napovídá, tyto byliny pocházejí z peruánských And a amazonských deštných pralesů a po staletí je využívá domorodé obyvatelstvo. I v naší civilizaci mají své místo, protože přirozenou cestou zkvalitní život každého z nás.

Použití peruánských bylin

Peruánské byliny jsou vysoce bezpečné a neobsahují chemické látky ani pesticidy, protože rostou v čisté panenské přírodě. Tyto byliny jsou dobrou volbou tehdy, když chcete zachovat fyzickou a duševní rovnováhu, zregenerovat tělo a podpořit zdraví. Z peruánských bylin se vaří čaje a odvary nebo se z jejich extraktů vyrábí kapsle či masti na kožní obtíže. Organismus byliny dobře snáší a výsledky jsou patrné již po krátké době.

Aktivní látky v peruánských bylinách

V peruánských bylinách se nachází velké množství léčivých alkaloidů, vitamínů, minerálů, aminokyselin, antioxidantů a dalších cenných látek.