Sortiment

Peruánské byliny

Zbavíte se civilizačních nemocí a nastolíte rovnováhu mezi tělem a duší. Bylinami s cennými antioxidanty zkvalitníte a prodloužíte svůj život.

Adaptogeny (28)Africké byliny (12)Afrodiziaka (38)Bylinné směsi (0)České byliny (1)Čínské byliny (25)
Zvolte si:
Skladem
Zlevněné
Novinky
Seřadit podle:
Zobrazeno 4 produktů z 4
Stránka: 1

Bylinky z Peru

Peruánské byliny – zázrak přírody

Lidstvo se stále více odvrací od přírody a pomalu zapomíná na to, že léčivé byliny mají moc uzdravovat tělo a ducha. Na různé zdravotní problémy pomáhají peruánské byliny, které mají v lidovém léčitelství dlouholetou tradici. Jak už název napovídá, tyto byliny pocházejí z peruánských And a amazonských deštných pralesů a po staletí je využívá domorodé obyvatelstvo. I v naší civilizaci mají své místo, protože přirozenou cestou zkvalitní život každého z nás.

Vliv peruánských bylin na člověka

Peruánské byliny pročistí organismus při detoxikaci, chrání buňky před vnějšími vlivy, příznivě ovlivňují nervový systém, pomáhají od svalových bolestí, léčí zánět žlučníku, harmonizují překyselený organismus a poradí si s trávicími, gynekologickými a kožními problémy. Slouží jako podpůrný prostředek při léčbě nádorů, zlepšují metabolismus, posilují imunitu a působí proti infekcím dýchacích cest. Vypořádají se s depresemi, pocitem vyhoření a chronickým únavovým syndromem.

Použití peruánských bylin

Peruánské byliny jsou vysoce bezpečné a neobsahují chemické látky ani pesticidy, protože rostou v čisté panenské přírodě. Tyto byliny jsou dobrou volbou tehdy, když chcete zachovat fyzickou a duševní rovnováhu, zregenerovat tělo a podpořit zdraví. Z peruánských bylin se vaří čaje a odvary nebo se z jejich extraktů vyrábí kapsle či masti na kožní obtíže. Organismus byliny dobře snáší a výsledky jsou patrné již po krátké době.

Aktivní látky v peruánských bylinách

V peruánských bylinách se nachází velké množství léčivých alkaloidů, vitamínů, minerálů, aminokyselin, antioxidantů a dalších cenných látek, které pomáhají odstranit různé zdravotní problémy a nemoci v jejich zárodku. Aktivní látky působí komplexně na celý organismus a doplňují klasickou léčbu, například chemoterapii.