Pro partnera
Dárkový balíček

Skvělá volba, pokud chcete udělat radost svému partnerovi. Produkty působí jak na libido, tak i na imunitní systém. Co víc si přát? Celý popis
  = 1ks        
Zboží Vám doručíme již od 59Kč (zdarma od 999 Kč).

Jelikož víme, jaký může být problém při vybírání dárků pro svého partnera či partnerku, dali jsme hlavy dohromady a vymysleli jeden unikátní balíček, který udělá radost každému. Uvnitř vkusného a reprezentativního balení naleznete:

BeFit

Náš vlastní produkt, který je založený na zkušenostech čínských lidových léčitelů. Ti se zaměřovali na houby Reishi, Maitake, Shiitake, které mají dostatek účinných látek, aby zlepšily imunitní systém. To vše je doplněné o Acai, které jim v jejich misi pomáhá.

BeLover

Ačkoli název jasně napovídá, pojďme se na produkt podívat. Jedná se o produkt, který díky svému složení působí nejen na libido, ale také celkově na kvalitu života, jelikož pomáhá s produkcí pohlavních hormonů.

Africký ovocný čaj

Kromě našich unikátních produktů jsme do balíčku přidali i něco lahodného. Africký ovocný čaj je velice oblíbeným nápojem v celém Botanicu, ale i u nás doma. Je sladký, voňavý a nezaměnitelný.

Čajový infuser

Kdyby se náhodou stalo, že nebudete mít doma konvičku na přípravu sypaného čaje, infuser Vám v tom rád pomůže.

Hrníček

To aby Vás od Afrického ovocného čaje už nic nedělilo.

Vhodné pro

  • Partnera
Země původu
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží