Sortiment

Pro partnera
Dárkový balíček

Pro partnera - Dárkový balíček
Pro partnera - Dárkový balíček
Pro partnera - Dárkový balíček
Skvělá volba, pokud chcete udělat radost svému partnerovi. Produkty působí jak na libido, tak i na imunitní systém. Co víc si přát? Celý popis
  = 1ks        
Zboží Vám doručíme již od 59Kč (zdarma od 999 Kč).

Hlavní přednosti

  • Dárkové balení
  • Podporuje libido
  • Podporuje imunitní systém

Jelikož víme, jaký může být problém při vybírání dárků pro svého partnera či partnerku, dali jsme hlavy dohromady a vymysleli jeden unikátní balíček, který udělá radost každému. Uvnitř vkusného a reprezentativního balení naleznete:

BeFit

Náš vlastní produkt, který je založený na zkušenostech čínských lidových léčitelů. Ti se zaměřovali na houby Reishi, Maitake, Shiitake, které mají dostatek účinných látek, aby zlepšily imunitní systém. To vše je doplněné o Acai, které jim v jejich misi pomáhá.

BeLover

Ačkoli název jasně napovídá, pojďme se na produkt podívat. Jedná se o produkt, který díky svému složení působí nejen na libido, ale také celkově na kvalitu života, jelikož pomáhá s produkcí pohlavních hormonů.

Africký ovocný čaj

Kromě našich unikátních produktů jsme do balíčku přidali i něco lahodného. Africký ovocný čaj je velice oblíbeným nápojem v celém Botanicu, ale i u nás doma. Je sladký, voňavý a nezaměnitelný.

Čajový infuser

Kdyby se náhodou stalo, že nebudete mít doma konvičku na přípravu sypaného čaje, infuser Vám v tom rád pomůže.

Hrníček

To aby Vás od Afrického ovocného čaje už nic nedělilo.

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k nařízením Evropské Unie a současné legislativě nesmíme u produktů uvádět některé informace. Mezi ně například patří účinky jiné, než schválené EU, zmínky o užívání u některých produktů, nebo dávkování a vědecké studie.