Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Pro řidiče
Dárkový balíček

Dárkový balíček Pro řidiče obsahuje to nejlepší, co si řidiči mohou přát: čistě přírodní produkty na energii, koncentraci a soustředění. A o pauzách se mohou posílit lahodnými oříšky té nejvyšší kvality! Celý popis
  = 1ks        
Toto zboží je dlouhodobně nedostupné

Děláme vše co je v našich silách, abychom Vám mohli tento produkt opět nabídnout. Nastavte si upozornění na naskladnění níže, případně nás kontaktujte pro více informací. Děkujeme

Řidiči a řidičky, také máte na svých cestách potíže se soustředěním, koncentrací a bdělostí? Nenechávejte nic náhodě – koneckonců Váš život je cenný stejnou měrou jako všech ostatních. Ať už jste sami aktivními řidiči nebo máte ve svém okolí řidiče z povolání či přátele věčně na cestách, nezapomeňte na ně a darujte jim Dárkový balíček Pro řidiče. Co v dárkovém balíčku objevíte?
Na energii
  • EnergyUp (30 kapslí) – dodává energii, podporuje bdělost a zlepšuje reakce za volantem
Na koncentraci
  • Brahmi 5 % bacosidů (40 kapslí) – zlepšuje soustředění a koncentraci
Neužívejte obě tablety najednou, ale vždy zvolte tu podle Vašich momentálních potřeb.

Vhodné pro

  • Řidiče
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží