Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Pro studenty dlouhodobé soustředění
Dárkový balíček

Hodnocení (98 %)
Dárkový balíček Pro lepší soustředění bude mít úspěch u všech studentů, kteří mají potíže se soustředěním před zkouškami. Brahmi a Ženšen jim pomohou dosáhnout studijních úspěchů a Rooibos zpříjemní učení. Celý popis
  = 1ks        
Toto zboží je dlouhodobně nedostupné

Děláme vše co je v našich silách, abychom Vám mohli tento produkt opět nabídnout. Nastavte si upozornění na naskladnění níže, případně nás kontaktujte pro více informací. Děkujeme

Studenti a studentky, čekají Vás náročné zkoušky a potřebujete se naučit značné množství učiva? Požádejte rodiče o Dárkový balíček Pro lepší soustředění nebo si ho pořiďte z našetřených peněz z brigády. Budete překvapeni, jak Vám mohou přírodní produkty pomoct se soustředěním! Tento Dárkový balíček je také vhodný jako překvapení pro lidi z Vašeho okolí, případně můžete dát své rodině tip, co užitečného Vám koupit k Vánocům, narozeninám nebo k svátku. V balíčku objevíte úžasné produkty z přírody, o které se s Vámi právě teď podělíme:
  • Brahmi s 5 % bacosidů v kapslích (40 kapslí) – pomáhá se soustředěním.
  • Ženšen s 80 % ginsenosidů v kapslích (40 kapslí) – pomáhá se soustředěním. Střídejte s Brahmi, neboť každý produkt funguje jiným způsobem a předejdete tak rezistenci.
  • Rooibos Marakuja a Pomeranč (50 g) – výborně chutná a zpříjemňuje čas během učení.
  • Čajový infuser (obsah 4 g) – pomocník pro pohodlnou přípravu sypaného čaje.
  • CBD 10% Fullspektrum (10 ml) - výtažek z konopí zaměřený na všechny účinné látky. 
Dárkový balíček Pro lepší soustředění darujte studentům včas, aby ho mohli použít před zkouškami, testy a maturitami. Ocení ho také lidé, které čekají zkoušky pro získání řidičského nebo zbrojního průkazu. S tímto Dárkovým balíčkem bude učení snazší!

Vhodné pro

  • Studenty
  • Managery
Související články

Recenze produktu

Dan P.
100 %
Dostal jsem od rodičů před maturitou. Super moc mi to pomohlo.
Jakub H.
96 %
Koupil jsem svému synovi před zkouškovým. Zvládl to úspěšně, tak mu to pomohlo.
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží