Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Pro studenty okamžité naboostování mozku
Dárkový balíček

Hodnocení (95 %)
Věnovat studentům Dárkový balíček Pro nabuzení mozku je to nejlepší rozhodnutí, jaké jste mohli udělat. V balíčku nechybí produkty pro podporu učení i na energii. S citem složený balíček udělá radost před zkouškami. Celý popis
  = 1ks        
Toto zboží je dlouhodobně nedostupné

Děláme vše co je v našich silách, abychom Vám mohli tento produkt opět nabídnout. Nastavte si upozornění na naskladnění níže, případně nás kontaktujte pro více informací. Děkujeme

Jistě to zažil každý z Vás: blížil se Vám termín zkoušek, a ne a ne si zapamatovat všechny důležité informace. Kdo má takové zkušenosti, umí se vžít do kůže studentů. Pokud máte kolem sebe studenty nebo i dospělé osoby, které čekají nějaké závěrečné zkoušky, ušetřete jim nervy s učením a věnujte jim Dárkový balíček Pro nabuzení mozku. Ocení ho studenti, kteří nechtějí plýtvat ani minutou svého času a potřebují načerpat energii pro učení. Zároveň je vhodný v období, kdy musejí dostat do hlavy nepřeberné množství učiva. Co tento jedinečný Dárkový balíček obsahuje?
  • BrainUp (30 kapslí) – produkt je určen na soustředění i na dodání energie.
  • EnergyUp (30 kapslí) – ideální pro načerpání energie a oddálení únavy. Nekombinujte současně s kapslemi BrainUp.
  • Maté pražené (200 g) – pražené listy působí o něco silněji než drcené listy. Pražené Maté je ideální pro podporu učení a udržení energie.
  • Čajový infuser (obsah 4 g) – slouží pro pohodlnou přípravu sypaného čaje.
S Dárkovým balíčkem Pro nabuzení mozku se studenti lehce připraví na závěrečné zkoušky nebo důležité testy. Balíček je dárkem, který potěší všechny zodpovědné studenty i ty, jejichž zvykem je učit se na poslední chvíli.

Vhodné pro

  • Studenty
Související články

Recenze produktu

Tomáš H.
100 %
Dostal jsem balíček při studiu a hodně mi pomohl, když jsem se potřeboval soustředit na učení.
Jindra K.
90 %
Doporučuji. Produkty mi pomáhají, když se potřebuji soustředit.
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží