Mozek pracuje, i když spíme a zaslouží si dovolenou. Využijte 30% slevu na BrainUP

Pro zaměstnance
Dárkový balíček

Balíček Pro zaměstnance jsme sestavili s citem, aby v něm nechyběly přírodní produkty na energii, soustředění, imunitu i pro relaxaci. Cílem každého zaměstnavatele jsou spokojení zaměstnanci a balíčkem je potěšíte! Celý popis
  = 1ks        
Toto zboží je dlouhodobně nedostupné

Děláme vše co je v našich silách, abychom Vám mohli tento produkt opět nabídnout. Nastavte si upozornění na naskladnění níže, případně nás kontaktujte pro více informací. Děkujeme

V dnešní době není lehké najít loajální a pracovité zaměstnance. Pokud máte to štěstí a zaměstnáváte spolehlivé lidi, kteří vám pomáhají dosáhnout Vašich podnikatelských cílů, vyjádřete jim svou vděčnost milým prezentem – ať už v období Vánoc nebo na výročí firmy. Na Botanicu jsme přichystali pestrý Balíček Pro zaměstnance, který skrývá přírodní produkty té nejvyšší kvality. Koupit si ho ale může skutečně každý, komu tento typ produktů vyhovuje. Radost udělá také Vašim blízkým, zvlášť pokud bojují s únavou a nedostatkem energie. Co se v balíčku nachází?
  • Multivitamin 90 kapslí – obsahuje kompletní složení vitaminů
  • EnergyUp 5x blistr po 2 kapslích – dodává energii
  • BrainUp 5x blistr po 2 kapslích – podporuje soustředění
  • Rooibos Marakuja a Pomeranč 50 gramů – potěší vytříbené jazýčky
Balíček Pro zaměstnance je sestaven tak, aby podporoval jejich pracovní činnost, dodal jim vitaminy důležité pro imunitní systém a zpříjemnil jim čas relaxace o pauzách. Balíček ocení všichni pracovníci a dá jim motivaci zůstat Vašimi zaměstnanci.

Vhodné pro

  • Zaměstnance
  • Firmy
Kategorie produktu
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Výrobce: PlaBio s.r.o., Podzimní 37, 466 02 Jablonec nad Nisou, Česká republika, IČ: 03945294

Podobné zboží