Doprava ZDARMA pro objednávky s hodnotou nad 299 Kč. Platí již pouze dnes.

Psyllium
Prášek ze slupek

Psyllium je vláknina rozpustná ve vodě, která dokáže jednu neocenitelnou věc: harmonizovat zažívání. Kromě toho Vám pomůže i s celou řadou civilizačních nemocí. Takové je Psyllium z Jitrocele indického. Celý popis
  = 300g        
  = / dávka

Hlavní složky a účinky Psyllia

  • Psyllium se získává z Jitrocele indického a pochází z jižní Asie. Prášek se vyrábí ze slupek a používá se jako přírodní projímadlo.
  • Prášek se výborně rozpustí ve vodě a pomalu v ní nabobtná. Ve výsledku z něho vzniká viskózní, nestravitelná látka, která působí ve střevech jako kartáč.
  • Kromě toho, že prášek dokáže ulevit při zácpě, zvětšuje při průjmu objem stolice a zpomaluje její průchod tlustým střevem.
  • Prášek můžete vyzkoušet při hubnutí, neboť navozuje pocit sytosti.
  • Tato vláknina působí jako prebiotikum, tzn., že podporuje růst a aktivitu střevní mikroflóry.
  • Psyllium na sebe dokáže vázat veškeré škodliviny a vylučuje je z těla ven.

Užívání a dávkování Psyllia

Máte problémy s vyprazdňováním a chtěli byste zvýšit svůj denní příjem vlákniny? Užívejte prášek z Psyllia každý den a dodržujte doporučenou denní dávku. Dvakrát denně si dopřejte 5 gramů Psyllia a rozmíchejte ho v dostatečném množstvím vody, džusu nebo čaje a vypijte. Po celý den dodržujte pitný režim. 

Doplňující informace

Psyllium je jednoletá rostlina, jejíž mleté slupky jsou pro lidské tělo nestravitelné. Žaludkem a tenkým střevem prochází v nezměněném stavu. Dokáže svůj objem zvětšit až desetinásobně. Na počátku se mohou objevit zažívací potíže. V takovém případě dávku snižte a postupně navyšujte. Ideální je konzumace na lačno. V prášku nejsou přidány žádné přídatné látky.

Země původu
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Jiné názvy produktu

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Jitrocel indický

Podobné zboží