Reishi
Extrakt z houby 10:1 v kapslích

Houba s bájnými účinky a vlastnostmi Celý popis
  = 40kap.        
  = 630 mg        
  = / dávka

V čínských lesích roste fytopatogen, který parazituje na stromech, spadlých kmenech, ale i pařezech. Fytopatogením se označuje něco, co způsobuje chorobu rostlin. Výsledkem této choroby je houba s nejedlou plodnicí vějířovitéholedvinovitého tvaru s ostrým okrajem. Ačkoli ostrý, tak měkký, nemusíme se tedy bát, že bychom se o něj poranili. Jak se houba jmenuje? Jak již někteří vědí, mluvíme zde o Reishi. V češtině bychom o ní slyšeli jako o Lesklokorce leklé, v latině jako Ganoderma lusidum. Zajímavé jsou i názvy zemí, ve kterých se Reishi používá. Kdybychom se prodírali lesy těchto oblastí, dost možná na ni můžeme narazit. Dorůstá se až 30 centimetrů. Z počátku má žlutou barvu, která postupně přechází až po purpurově černou. Vršek působí jakoby nalakovaně, což houbě nejspíš dalo její český název.

Z hlediska významu je Reishi hodnotné především pro Tradiční čínskou medicínu, které ho užívá již po tisíce let. Postupně se však rozmohlo po celém světě a tak si Reishi můžeme pořídit i my. Proč bychom měli?

Vedlejší účinky při užívání

Bohužel si nemůžeme přesně určit vedlejší účinky. Co však můžeme, je zmínit si, jaké skupiny by měly užívání konzultovat se svým lékařem. Jde především o těhotné a kojící ženy. Dále osoby trpící nízkým krevním tlakem a děti do 3 let. Nezapomínejme na dodržování doporučené denní dávky. Jaká to je?

Doporučené dávkování

Zpočátku je dobré začít na dávce jedné kapsle 1-3x denně. Můžeme tak lépe pozorovat účinky na naše tělo. Dávku postupně zvyšujeme. Za maximální hranicí se dá považovat 2 kapsle 1 - 3x denně.

Možnosti užívání

Kapsle nabízí jen jednu možnost užívání. Klasické zapití možná působí jednoduše, ale v tom je jeho krása. Můžeme mít kapsle u sebe a užívat je pohodlně a kdykoli.

Dá se kombinovat?

Podobně jak ostatní produkty ,se dá i Reishi kombinovat. Vhodnou kombinací je například Zederach indický, nebo Cordyceps. U obou kombinací dochází k lepší stimulaci imunitního systému a zvýšení účinků.

Země původu

Další formy produktu

Jiné názvy produktu

Bylinku můžete znát i pod cizojazyčnými nebo chybnými názvy. Ganoderma lucidum, Reishi, Ling Zhi Ganoderma lucidum, Lesklokorka lesklá

UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Podobné zboží