Sortiment

Relaxanty

Vyléčíte duši závislou na antidepresivech, zbavíte se psychických potíží a celkově zlepšíte svůj zdravotní stav. Budete se cítit jako znovuzrození.

AdaptogenyAfrické bylinyAfrodiziakaBylinné směsiČeské bylinyČínské byliny
Zvolte si:
Skladem
Zlevněné
Novinky
Seřadit podle:
Zobrazeno 20 produktů z 23
Stránka: 12

Relaxanty

Přírodní relaxanty

Zvýšená míra stresu škodí našemu zdraví, jenže v dnešní době je téměř nemožné se mu vyhnout. Lidé, kteří se ocitnou na dně svých psychických sil, zajdou za lékařem, který jim předepíše chemické léky. Co ale nejdříve vyzkoušet přírodní relaxanty z bylin? V exotických zemích se pomocí relaxantů léčí různé choroby včetně duševních potíží. Inspirujte se staletými zkušenostmi afrických a indiánských kmenů a vyzkoušejte moc relaxantů.

Vliv relaxantů na člověka

Bylinné relaxanty mají uklidňující účinky a poradí si se stresem, úzkostí, nervozitou a depresemi. Regenerují nervovou soustavu, působí proti hyperaktivitě a odstraňují bolesti svalů. Navozují radostnou náladu a některé druhy stimulují tělo jako káva. Relaxanty se doporučují všem s nadměrnou zátěží, nervovým vyčerpáním, poruchami soustředění a agresivitou. Po relaxantech budete uvolnění, komunikativní a přátelští.

Použití relaxantů

Relaxanty jsou naprosto bezpečné, pokud se požívají v přiměřených dávkách. Některé relaxanty jsou návykové jako káva, ale ve srovnání s konvenčními léčivy nemají dlouhodobé negativní vedlejší účinky. Užívání relaxantů vede ke zlepšení zdravotního stavu a k odstranění psychických a fyzických obtíží, jako jsou migrény, nespavost, zažívací potíže nebo křeče žaludku. Jelikož relaxanty ovlivňují nervový systém, neměli byste je kombinovat s určitými druhy antidepresiv.

Aktivní látky v relaxantech

Přírodní relaxanty obsahují léčivé alkaloidy, které mohou v menších dávkách působit jako stimulant a ve vyšších jako analgetikum a sedativum. Některé alkaloidy zpětně vychytávají serotonin, navozují klid a zlepšují náladu. Uvolňují hladké svalstvo, tlumí dráždivý kašel a zbavují tělo zánětů. Alkaloidy v rostlinách jsou mnohdy účinnější než látky v antidepresivech a v komerčních přípravcích na tlumení depresí.