Rooibos s divokou třešní
Ovocná směs

Ovocná směs Rooibos s Divokou třešní má nasládlou chuť s dozvukem chuti a vůně právě utržených třešní. Nemusíte ho již doslazovat a zachutná nejen Vám, ale i dětem, které milují všechno sladké. Celý popis
  = 50g        
Zboží Vám doručíme již od 59Kč (zdarma od 999 Kč).

Ovocné směsi, které se zalévají horkou vodou, jsou oblíbené pro svou vyváženou chuť ovoce. A co když se sušené ovoce, například Divoká třešeň, smísí s Rooibosem? Pak vznikne neobyčejný čaj, na němž si bez nadsázky vypěstujete zdravou závislost. Připravte si podle našeho ověřeného návodu čaj Rooibos s Divokou třešní a vychutnejte si čas sami pro sebe. Lístky Rooibosu jsou přirozeně sladké a neobsahují kofein ani jiné alkaloidy. Letní čas Vám připomenou v čaji zastoupené divoké třešně.

  • Teplota vody
    90-100 °C
  • Doba louhování
    3-5 minut
Země původu
UPOZORNĚNÍ

Doplněk stravy, není náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.

Na základě ustanovení Evropského parlamentu nemůžeme u tohoto produktu uvádět více informací. Více informací najdete na externích zdrojích. Děkujeme za pochopení.

Podobné zboží